close
چت روم
دانلود متن سخنرانی روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل 2016
loading...

دانلود رایگان فیلم و سریال | دانلود فیلم با لینک مستقیم,دانلود سریال با لینک مستقیم

دانلود سخنرانی روحانی سازمان ملل + متن دانلود سخنرانی روحانی سازمان ملل 95 زمان دقیق سخنراتی روحانی در سازمان ملل ساعت سخنرانی رئیس جمهور سازمان ملل 95 متن صحبت های روحانی در سازمان ملل 1 مهر 95     سخنرانی رئیس جمهور در سازمان ملل طبق روال هر ساله روسای جمهور کشور های مختلف در نیویورک جمع میوشند درباره صلح جهانی صحبت میکنند امسال هم رئدیس جمهور حسن روحانی در این مراسم حضور دارند هفتاد و یکمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد عصر روز  سه شنبه با سخنرانی بان کی مون دبیر کل این سازمان…

دانلود متن سخنرانی روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل 2016

دانلود سخنرانی روحانی سازمان ملل + متن

دانلود سخنرانی روحانی سازمان ملل 95

زمان دقیق سخنراتی روحانی در سازمان ملل

ساعت سخنرانی رئیس جمهور سازمان ملل 95

متن صحبت های روحانی در سازمان ملل 1 مهر 95

 

 

سخنرانی رئیس جمهور در سازمان ملل

طبق روال هر ساله روسای جمهور کشور های مختلف در نیویورک جمع میوشند درباره صلح جهانی صحبت میکنند امسال هم رئدیس جمهور حسن روحانی در این مراسم حضور دارند

هفتاد و یکمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد عصر روز  سه شنبه با سخنرانی بان کی مون دبیر کل این سازمان افتتاح شد.

بر اساس برنامه اعلام شده 36 نفر از سران و مقامات کشورهای مختلف از جمله روئسای جمهور آمریکا، فرانسه، برزیل، ترکیه و نخست وزیران انگلیس، ایتالیاو… در روز نخست به ایراد سخنرانی می پردازند.

زمان دقیق سخنرانی روحانی

این درحالی است که سخنرانی روحانی بر خلاف روال گذشته در روز سوم تعیین شده درحالی که با توجه به تجربه های سال های قبل معمولا سخنرانی رئیس جمهور ایران در روزهای نخست یا دوم انجام می شد اما در هفتاد و یکمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد سخنرانی روحانی به روز سوم یعنی روز پنجشنبه 1 مهر 95 (ساعت 7 یا 8 شب به وقت ایران) موکول شده است.

دانلود سخنرانی رئیس جمهور

لینک مستقیم

متن سخنرانی روحانی در سازمان ملل 95

رئیس جمهور کشورمان در سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل با بیان اینکه فضای اقتصادی ایران بهبود یافته و انتظار رشد اقتصادی 5 درصدی را دارد، از ایران به عنوان امن ترین بازار اقتصادی کنونی یاد کرد و بدین شکل از بستر مساعد اقتصادی برای سرمایه گذاری خارجی سخن به میان آورد. روحانی همجنین به تحولات منطقه، افراط گری و جنگ افروزی پرداخت و از رفتاری که عربستان در پیش گرفته، به صورت جدی انتقاد کرد.

به گزارش «تابناک»؛ حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان روز پنج‌شنبه در هفتادمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد اظهار داشت: بیش از 15 سال از فاجعه تروریستی دردناکی می‌گذرد که در همین شهر اتفاق افتاد. فاجعه‌ای که ابعاد انسانی آن، همگان را تحت تاثیر قرار داد. در آن روز کسی تصور نمی‌کرد که این واقعه، خود زمینه ساز فجایعی بزرگتر و مسبب جنگی ویرانگر در خاورمیانه و گسترش ناامنی در جهان گردد.

وی افزود:‌ این جنگ، بذر تروریسمِ بدون مرز را در جای جایِ کره زمین کاشت. امروز شاید مبرم ترین سوالی که مجامع بین المللی باید به آن بپردازند این است که چرا در چنین شرایطی قرار گرفته ایم؟ کدام رویکردها، سیاست‌ها و اقدامات نادرست، زمینه ساز گسترش ناامنی در سراسر جهان شده است؟ و نگاه ما به تصویر 15 سال آیندۀ جهان چیست؟

روحانی تصریح‌کرد:‌ امنیت در شرایطی به‌صورت یک مساله جهانی درآمده، که در این سالها، عمدۀ تلاش قدرت‌های بزرگ جهانی، استفاده از شیوه های مختلف سرکوب و مداخلات نظامی، به بهانه رفع نگرانی از ناامنی شهروندان شان بوده است. پدیده تروریسمِ بدون مرز و خشن و افراطی را شاید بتوان نتیجۀ  استراتژیهای امنیتی قدرتهای بزرگ طی 15 سال گذشته دانست. درس بزرگی که از تحلیل این روند باید آموخت این است که تامین امنیت در یک نقطهء جهان به قیمت ناامن کردن نقاط دیگر، نه تنها ممکن نیست بلکه به ناامنی بیشترنیز دامن می زند.

رئیس‌جمهور گفت:‌ کار بدان جا کشید که تروریست‌ها در سرزمین‌های شام، عراق و لیبی، ادعای تشکیل حکومت کردند و اندوه‌بارتر آن ‌که نیات پلید خود را پشت ادبیات دینی پنهان نموده و با ترویج آموزه های افراطی و تکفیری دین رحمت و محبت را به ابزاری برای خشونت و وحشت تبدیل نمودند.

متن سخنان رئیس جمهوری اسلامی ایران به این شرح است:

«بسم‌الله الرحمن الرحیم

الحمدللّه رب‌العالمین والصّلوه والسلام علی سیدنا و نبینا محمد و آله الطاهرین و صحبه المنتجبین

آقای رئیس:

انتخاب جناب‌عالی را به ریاست هفتاد و یکمین نشست مجمع عمومی ملل متحد تبریک می‌گویم و امیدوارم تصمیمات و ابتکارات این مجمع، نقش مؤثری در حل معضلات جهانی داشته باشد.

بیش از 15 سال از فاجعه تروریستی دردناکی می‌گذرد که در همین شهر اتفاق افتاد. فاجعه‌ای که ابعاد انسانی آن، همگان را تحت تاثیر قرار داد. در آن روز کسی تصور نمی‌کرد که این واقعه، خود زمینه ساز فجایعی بزرگتر و مسبب جنگی ویرانگر در خاورمیانه و گسترش ناامنی در جهان گردد. این جنگ، بذر تروریسمِ بدون مرز را در جای جایِ کره زمین کاشت. امروز شاید مبرم ترین سوالی که مجامع بین المللی باید به آن بپردازند این است که چرا در چنین شرایطی قرار گرفته ایم؟ کدام رویکردها ،سیاست‌ها و اقدامات نادرست، زمینه ساز گسترش ناامنی در سراسر جهان شده است؟ و نگاه ما به تصویر 15 سال آیندۀ جهان چیست؟

 امنیت در شرایطی به‌صورت یک مساله جهانی درآمده، که در این سالها، عمدۀ تلاش قدرت‌های بزرگ جهانی، استفاده از شیوه های مختلف سرکوب و مداخلات نظامی، به بهانه رفع نگرانی از ناامنی شهروندان شان بوده است. پدیده تروریسمِ بدون مرز و خشن و افراطی را شاید بتوان نتیجۀ  استراتژیهای امنیتی قدرتهای بزرگ طی 15 سال گذشته دانست. درس بزرگی که از تحلیل این روند باید آموخت این است که تامین امنیت در یک نقطهء جهان به قیمت ناامن کردن نقاط دیگر، نه تنها ممکن نیست بلکه به ناامنی بیشترنیز دامن می زند.

کار بدان جا کشید که تروریست‌ها در سرزمین‌های شام، عراق و لیبی، ادعای تشکیل حکومت کردند و اندوه‌بارتر آن ‌که نیات پلید خود را پشت ادبیات دینی پنهان نموده و با ترویج آموزه های افراطی و تکفیری دین رحمت و محبت را به ابزاری برای خشونت و وحشت تبدیل نمودند.

خانم ها، آقایان :

قرنی که با ترور و خشونت در نیویورک آغاز شد نباید با رقابت های خصمانه و آتش افروزی  فزاینده در خاورمیانه ادامه یابد.

واقعیت آن است که امروز بروز خشونت در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا شتاب حیرت‌آوری به خود گرفته و این منطقه گرفتار وحشیانه‌ترین خشونت‌ها و مخرّبترین سیاست‌ها شده است. میلیون‌ها سوری، آوارۀ بیابان‌ها و دریا‌ها شده و صدها هزار انسان  به خاک و خون غلطیده اند؛ مردم عراق از هر قوم و طایفه، نگران تمامیت ارضی و آینده کشور خود هستند؛ مردم بی دفاع یمن روزانه آماج بمباران‌های ویران‌گر می‌باشند و  افغانستان هنوز در پی چند دهه اشغال و جنایت، از رنج خشونت و ترور نیاسوده است و فلسطینیان مظلوم هنوز در بند آپارتاید رژیم غاصب صهیونیستی هستند.

شکی نیست که اگر اراده آن باشد که روند خطرناک جاری متوقف شود و منطقه در مسیر توسعه و آرامش قرار گیرد، برخی کشورهای منطقه باید دست از بمباران همسایگان و حمایت از گروه‌های تکفیریِ تروریستی بردارند و با قبول مسئولیت خود، در صدد جبران خسارت ها برآیند. دولت عربستان سعودی اگر به تحقق چشم‌انداز تازه‌ای در توسعه خود و امنیت منطقه چشم دوخته است، باید از ادامه سیاست های تفرقه افکنانه، ترویج ایدئولوژی نفرت و تعرض به حقوق همسایگان باز ایستد، مسئولیت خود نسبت به حیات و حرمت زائران را بپذیرد و روابط خود را بر پایه احترام متقابل و مسئولیت پذیری در قبال ملت‌های منطقه تنظیم کند.

آینده ی منطقه ما در گرو مواجهه با چالش‌هایی از قبیل بحران‌های امنیتی ناشی از فقدان مشروعیت و ناکارآمدیِ دولت‌ها است. بدون مردم‌سالاریِ واقعی و بدون جلبِ مشارکتِ فراگیر، نمی‌توان با اشکال گوناگون شبکه‌های جنایی و تروریستی مبارزه کرد .

ما بر این باوریم که کشورهای منطقه با تکیه ‌بر تاریخ و فرهنگ مشترک، می‌توانند آینده مشترک خود را بیافرینند و جریان‌های تروریستی را منزوی سازند. نباید اجازه داد منطقه‌ای که صد سال پیش به کشورهای متعدد تجزیه شد یک‌بار دیگر در معرض تجزیه مجدد قرار گیرد.

خانم‌ها، آقایان :

رویکرد اصولی ایران، مشارکت سازنده با همسایگان برای تحقق نظم پایدار مبتنی بر امنیت جمعی و حمایت از توسعه کشورهای منطقه و ایجاد پیوندهای متقابل اقتصادی است. ریشه کن کردن خشونت در منطقه، بدون مردم‌سالاری، ارتقاء حقوق شهروندی و توسعه اقتصادی، میسر نیست.

ایران با هرگونه فرقه گرائی و دامن زدن به اختلافات مذهبی مخالف است. مسلمانان ، اعم از شیعه و سنّی قرن‌ها است که در کنار یکدیگر، با احترام و اتّحاد، برادرانه زندگی کرده و خواهند کرد. تبدیل تفاوت‌های مذهبی به تقابل های پر تنش، از مطامع سیاسی برخی کشورها سرچشمه می‌گیرد که می‌کوشند با پوشش‌های مذهبی، قدرت طلبی خود را پنهان سازند.

ایران برای حل معضلات منطقه، حفظ تمامیت ارضی کشورها، عدم ‌تغییر مرزها، حق حاکمیت ملت‌ها بر سرنوشت خود و عدم استفاده از زور را ضروری می‌شمارد و بر استفاده از ظرفیت دیپلماسی برای حل تعارضات تأکید می‌نماید.

عالیجنابان:

علی‌رغم مشکلات امروز، من به فردایی پر امید باور دارم، و تردید ندارم که باتدبیر می‌توانیم بر این مشکلات فائق آئیم. تجربه گفتگو میان ایران و کشورهای 1+5 و دستیابی به «برنامه جامع اقدام مشترک» (برجام) نمونه‌ای موفق از سیاست اعتدال و تعامل سازنده و روی‌ آوردن به گفتگو است؛ که با اتخاذ رویکرد برد–برد به یک بحران غیرضروری اما پیچیده و طولانی پایان داد.

این توافق با طراحی سازوکارهای اعتمادساز، پایان دادن به اتهامات جعلیِ «ابعاد احتمالی نظامی» و پذیرش اعمال حق غنی سازی، بر برنامه هسته‌ای صلح‌آمیز ایران مهر تایید زد؛ به نگرانی‌هایِ ساختگی پایان داد و تحریم‌های ظالمانه علیه ایران را رفع نمود.

اما فراتر از حل پرونده هسته‌ای، برجام درس‌هایِ مهمی برای حل و فصلِ مشکلاتِ پیچیده جهانی نیز به همراه دارد. برجام فقط یک توافق سیاسی نیست، بلکه یک رویکرد جدید و روشی خلاقانه برای تعامل سازنده به‌منظور حل و فصل مسالمت‌آمیز بحران‌ها و چالش‌ها است. برای این که بتوانیم از آموزه برجام در بهبود روابط بین المللی بهره گیریم، هرگز نباید فراموش کنیم که فشارها و تحریم ها و تهدیدهای غیرقانونی که با هدف برچیدن کلیه تاسیسات غنی سازی طراحی شده بود، به شکست انجامید و امروز شورای امنیت و آژانس بین المللی انرژی اتمی رسماً برنامه صلح آمیز هسته ای ایران را پذیرفته اند.

ایالات متّحده، به خوبی می‌داند که برجام، اکنون یک سند پذیرفته شدۀ چندجانبه است و اهمال نسبت به اجرای آن از سوی امریکا، تخلفی بین المللی تلقّی خواهد شد و اعتراض جامعۀ جهانی را برخواهد انگیخت. هرگونه بدعهدی در اجرای برجام، به بی‌اعتباری بیشتر ایالات متحده در سطح جهان می‌انجامد.

تعلل ایالات متحده در اجرای تعهدات قانونی اش در ماه‌های گذشته اشتباهی راهبردی است که باید فوراً جبران شود. متاسفانه این‌گونه اقدامات غیرقانونی مسبوق به سابقه است و آخرین نمونه آن رای دیوان عالی امریکا در تایید دست اندازی به میلیاردها دلار اموال ملت ایران در سالهای گذشته است. این تجربه به دنیا نشان داد که گروه های فشار صهیونیستی می توانند از طریق مصوبات غیرقابل دفاع کنگره، حتی عالی ترین نهاد حقوقی و قضایی آمریکا را به نقض بدیهی‌ترین اصول آمره حقوق بین الملل عرفی و قراردادی وادارند.

خانم‌ها، آقایان:

به یاری خداوند و با استقامت دولت و مردم ایران و حضور فزاینده شرکای بین‌المللی از مناطق مختلف جهان، تنها هشت ماه پس از رفع تحریم های ظالمانه هسته‌ای، روند بهبود شرایط اقتصادی در ایران به عنوان امن ترین و پربازده ترین مقصد سرمایه گذاری و مشارکت در منطقه، در بهار امسال به رشد بالای 4 درصد، تورم تک رقمی و  نزدیک شدن به تولید و صادرات نفتی در دوران پیش از تحریم ها رسیده و شاهد شکوفایی بیشتر اقتصادی، علمی و فن آوری در ایران خواهیم بود.

ایران جزو معدود کشورهای نفتی است که توانست اثر افت شدید قیمت نفت در سال 2014 بر اقتصاد کشور را کنترل کند. ما قصد داریم با انجام اصلاحات اقتصادی و رعایت انضباط پولی و مالی، با حفظ دستاورد کاهش نرخ تورم، ثبات و پیش‌بینی پذیری اقتصادی را افزایش داده و از این طریق زمینه‌ساز سرمایه‌گذاری بیشتر در اقتصاد شویم. رشد اقتصادی ایران تا پایان سال 2016 به حدود 5 درصد خواهد رسید و بر اساس همه پیش‌بینی‌های داخلی و بین‌المللی، ایران در سال جاری از بالاترین رشدهای پیش‌بینی‌شده برای کشورهای نفتی برخوردار خواهد بود.

عالی‌جنابان :

در پایان، تأکید می‌کنم، علی‌رغم همه سختی‌ها، من عمیقاً بر این باورم که اعتدال بر افراط، صلح‌‌طلبی بر خشونت‌گرایی، دانایی بر نادانی، و نهایتاً عدالت بر ظلم و بیداد غلبه خواهد کرد. آنچه مهم است ایمان، امید، تحرک و تلاش در جهت تحقق صلح و عدالت است و تردیدی نیست که خداوند متعال ، دوستداران صلح و عدالت و اعتدال را یاری خواهد کرد.»

 

 

منابع :

دانلود سخنرانی رئیس جمهور روحانی در سازمان ملل 95 | دانلود روزانه

dlroozane.com/دانلود-سخنرانی-رئیس-جمهور-سازمان-ملل-95/
۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. - دانلود سخنرانی رئیس جمهور روحانی در سازمان ملل 1 مهر 95 متن سخنرانی روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل 2016 سخنرانی رئیس جمهور در سازمان ملل طبق ...
۲۱ ساعت پیش - دانلود فیلم سخنرانی دکتر حسن روحانی رئیس جمهور محبوب کشورمان در نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد تاکید کرد: عربستان باید از سیاست‌ های ...

دانلود فیلم سخنرانی دکتر روحانی سازمان ملل 1 مهر 95

www.parvanefun.ir/دانلود-فیلم-سخنرانی-دکتر-روحانی-سازمان-ملل-1-مهر-95.html
۱ روز پیش - ۳ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - فیلم/ سخنرانی کامل دکتر روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد (در 3 ویدئو) به ... روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در شصت و نهمین ...

دانلود سخنرانی رئیس جمهور روحانی در سازمان ملل 95 :: دانلود فیلم

mahmoharam95.blog.ir/.../دانلود%20سخنرانی%20رئیس%20جمهور%20روحانی%20در...
۲ روز پیش - دانلود سخنرانی رئیس جمهور روحانی در سازمان ملل 1 مهر 95 متن سخنرانی روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل 2016 دانلود سخنرانی رئیس جمهور روحانی در ...

دانلود سخنرانی رئیس جمهور روحانی در سازمان ملل 1 مهر 95

www.avazakdownload.ir/.../دانلود-سخنرانی-رئیس-جمهور-روحانی-در-سازمان-ملل-1-مهر-...
۲۱ ساعت پیش - دانلود سخنرانی رئیس جمهور روحانی در سازمان ملل 1 مهر 95,متن سخنرانی روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل 2016,دانلود سخنرانی روحانی سازمان ملل + متن ...

زمان سخنرانی دکتر روحانی در سازمان ملل متحد | 1 مهر 95 - دهکده ...

dehkadeaftab.ir/زمان-سخنرانی-دکتر-روحانی-در-سازمان-ملل-متحد--1-مهر-95.html
۱ روز پیش - 1 hour ago - دانلود سخنرانی رئیس جمهور روحانی در سازمان ملل 95 | دانلود روزانه ... فیلم/ سخنرانی کامل دکتر روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد (در 3 .

پخش زنده سخنرانی دکتر روحانی سازمان ملل متحد 1 مهر 95 - ...

www.dehkadeaftab.ir/پخش-زنده-سخنرانی-دکتر-روحانی-سازمان-ملل-متحد-1-مهر-95.html
۱ روز پیش - ... در سازمان ملل امروز 1 مهر 95/دکتر روحانی چه ... زمان دقیق سخنرانی دکتر روحانی در سازمان ملل, نامه, ۱۳۹۵/۰۷/۰۱ ۰۰:۳۹. ... دانلود فیلم سخنرانی دکتر روحانی سازمان ملل 1 مهر 95 ... امشب؛ سخنرانی رییس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل | دکتر.
۱ روز پیش - 16 hours ago - دانلود سخنرانی رئیس جمهور روحانی در سازمان ملل 1 مهر 95 متن سخنرانی روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل 2016 دانلود سخنرانی رئیس ...

سخنرانی روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل فیلم

www.tahapakhsh.ir/fun/سخنرانی-روحانی-مجمع-عمومی-سازمان-ملل.html
۱ روز پیش - 1395-7-1. دانلود, نیویورک ... دانلود, نیویورک, رییس جمهور, سخنرانی روحانی مجمع عمومی سازمان ملل دانلود, نیویورک ... لینک دانلود فیلم. آیا روحانی در ...

حسن روحانی

www.khabaronline.ir/tags/4422/حسن-روحانی
ایرنا نوشت:رئیس جمهوری پس از بازگشت از سفر نیویورک با تشریح دستاوردهای این سفر گفت: درکمیسیون ... تصاویر | سخنرانی رییس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل.

ریاست جمهوری

president.ir/fa/
دکتر روحانی در دیدار نخبگان و اندیشمندان آمریکایی: ... رییس جمهوری اسلامی ایران در دیدار دبیرکل سازمان ملل متحد، برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) را نماد گفت وگو و همکاری به جای .... رییس جمهوری در سخنرانی افتتاحیه اجلاس سران جنبش عدم تعهد:.
۱ روز پیش - نگین جنوب:دانلود فیلم سخنرانی حسن روحانی رئیس جمهوری ایران در هفتاد و یکمین مجمع عمومی سالانه سازمان ملل متحد ۱ مهر ۹۵ با لینک مستقیم و ...

مجمع عمومی سازمان ملل؛ آخرین سخنرانی روحانی در دور اول ریاست ...

www.radiofarda.com/a/f9-iran-rouhani-un-general-assembly.../28006909.html
۱ روز پیش - سخنرانی حسن روحانی، رییس جمهوری ایران، در مجمع عمومی سازمان ملل متحد از لحظاتی پیش آغاز شد. دور اول ریاست جمهوری آقای روحانی سال آینده به پایان ...
۱ روز پیش - دانلود فیلم سخنرانی حسن روحانی رئیس جمهوری ایران در هفتاد و يکمين مجمع عمومي سالانه سازمان ملل متحد 1 مهر 95 با لینک مستقیم و رایگان همراه پخش ...
روحانی در نشست مجمع عمومی سازمان ملل: ... رئیس جمهور با بیان اینکه برجام یک سند پذیرفته شده چند جانبه است، گفت: اهمال ... سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت.

روحانی امشب در سازمان ملل سخنرانی می‌کند

www.fardanews.com/fa/news/570396/روحانی-امشب-در-سازمان-ملل-سخنرانی-می‌کند
رئیس جمهور عصر امروز به وقت تهران در هفتاد و یکمین مجمع عمومی سازمان ملل سخنرانی می‌کند. ... کد خبر: ۵۷۰۳۹۶. تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۴. سیاست » جهان ...

دانلود فیلم کامل سخنرانی روحانی در سازمان ملل | مجله تفریحی ...

clickjavan.ir/news/12128/دانلود-فیلم-کامل-سخنرانی-روحانی-در-ساز
۲۰ ساعت پیش - Sep 10, 2016 – دانلود سخنرانی رئیس جمهور روحانی در سازمان ملل ۱ مهر ۹۵ متن سخنرانیملل متحد عصر روز سه شنبه با سخنرانی بان کی مون دبیر کل ...
پنجشنبه, 01 مهر 1395 ... زمان سخنرانی رئیس جمهور در اجلاس سالانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد نزدیک است؛ اجلاس سالانه مجمع ... دانلود فیلم حمایت کشورهای مستکبر از سران فتنه ... گزارش لس‌آنجلس تايمز از نگاه مردم به آمريكا و روحاني 8 ماه پس از برجام .

خبرهای برترین ها | خبر فارسی

khabarfarsi.com/برترین_ها
خبرگزاری ایسنا: مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی براساس ... +1. خبرگزاری مهر: آیت الله اسدالله ایمانی در خطبه های نماز جمعه امروز شیراز با ... ورزش و جوانان، کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک و محمود خسروی وفا رئیس ... اتهام زنی منصور هادی به ایران در سازمان ملل ... سلفی خرازی و جهانگیری هنگام سخنرانی روحانی ...
۱۳۹۵ پنج شنبه ۱ مهر | 2016 - 09 - 22 ... سازمان انرژی نوار غزه اعلام کرد: فعالیت تنها تاسیسات تولید برق این منطقه در ... متن کامل سخنرانی رئیس جمهور در سازمان ملل ... حجت الاسلام و المسلمین روحانی در نشست عمومی سازمان ملل بر لزوم مبارزه همه جانبه با ...مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
آرشیو
کدهای اختصاصی