close
چت روم
مجریان صدا و سیما چقدر حقوق میگیرند؟؟
loading...

دانلود رایگان فیلم و سریال | دانلود فیلم با لینک مستقیم,دانلود سریال با لینک مستقیم

مجریان صدا و سیما چقدر حقوق میگیرند؟؟ حقوق مجری های صدا و سیما در صداوسیما محدوده مشخصی برای دستمزد مجری ها تعیین نشده است، اما عرفی جا افتاده که براساس آن، مسئولان رسیدگی به قراردادها با برآوردها روبرو می شوند و در مورد آن تصمیم می گیرند. یک مجری براساس سابقه کار، میزان محبوبیت و یا ستاره بودنش می تواند روی رقم دستمزد خود تاثیر بگذارد. این البته بخشی از ماجراست، بخش دیگر به نوع برنامه در حال اجرا بستگی دارد. به این ترتیب که رقم دریافتی یک مجری برای برنامه ۳۰ شبه، متفاوت از رقم دریافتی همان مجری…

مجریان صدا و سیما چقدر حقوق میگیرند؟؟

مجریان صدا و سیما چقدر حقوق میگیرند؟؟

حقوق مجری های صدا و سیما

در صداوسیما محدوده مشخصی برای دستمزد مجری ها تعیین نشده است، اما عرفی جا افتاده که براساس آن، مسئولان رسیدگی به قراردادها با برآوردها روبرو می شوند و در مورد آن تصمیم می گیرند. یک مجری براساس سابقه کار، میزان محبوبیت و یا ستاره بودنش می تواند روی رقم دستمزد خود تاثیر بگذارد. این البته بخشی از ماجراست، بخش دیگر به نوع برنامه در حال اجرا بستگی دارد. به این ترتیب که رقم دریافتی یک مجری برای برنامه ۳۰ شبه، متفاوت از رقم دریافتی همان مجری از برنامه یک روزه است.

معمول چنین است که مجریان در برنامه های مناسبتی که در نوبت های محدود و گاه یک بار روی آنتن می رود رقم بالاتری نسبت به اجراهای مدت دار می گیرند. بنابراین دستمزد مجری را علاوه بر میزان محبوبیتش، تعداد اجراهای او نیز تعیین می کند.

در ماه هایی که فیش های حقوقی هیاهویی در فضای مجازی و افکار عمومی به راه انداخته اند، به تازگی از سیاست به سینما هم کشیده شده و بحث دستمزدهای نجومی مجریان صدا و سیما داغ شده است. روزنامه «ابتکار» در ادامه نوشت:البته هر چند وقت یک بار هم زمان با نمایش یک شوی تلویزیونی پربیننده شایعات و حرف و سخن ها درباره ی دستمزد دریافتی مجری آن برنامه بر سر زبان ها می افتد. این گمانه زنی ها معمولاً با تکذیب آن مجری همراه می شود. چهره هایی مانند «احسان علیخانی» مجری برنامه ی «ماه عسل»، «عادل فردوسی پور» مجری برنامه ی «نود»، «مهران مدیری» مجری برنامه «دورهمی» و آخرین مورد آن «رامبد جوان» مجری برنامه «خندوانه» که با مبلغی حدود ۳۰ میلیون تومان برای هر شب اجرا مورد انتقاد قرار گرفته بود.

سؤال اینجاست که با وجود تاکید مکرر مسئولین صدا و سیما بر کمبود بودجه برای برنامه سازی این سوال پیش می آید که اصولاً این مبالغ در سیستم پرداختی رسانه ی ملی منطقی و امکان پذیر است؟ و مهم تر از همه این که فاکتورهای سنجش دستمزد مجری های تلویزیونی چیست؟ تعداد بینندگان؟ محبوبیت برنامه؟ تعداد طرفداران مجری؟ و …

7mojrio مجریان صدا و سیما چقدر حقوق می گیرند؟

تابوشکنی اولین مجری

تا مدت ها کار اجرا در صداوسیما، شکل و شمایلی مشخص داشت؛ یک آقا یا خانم بسیار موقری می نشست جلوی دوربین و اعلام برنامه می کرد. نه حق داشت با کسی شوخی کند، نه کسی را دست بیندازد و نه اینکه خارج از متنی که برایش نوشته اند، چیزی اضافه کند. او باید خیلی لفظ قلم و مؤدبانه و بدون تحرک با مخاطبانش روبرو می شد. تا پیش از تغییر این روند مجریان را هیچ گاه ایستاده نمی دید و تحرکی در اجراها نبود.

مسئولین صدا و سیما می دیدند که در غرب مدت هاست شیوه های نخ نما و کلاسیک اجرا دیگر جوابش را پس داده است و مجبور به پذیرش برخی تغییر و تحولات بودند. اگر بخواهیم به اولین اجراهای متفاوت در صداوسیما برسیم باید به سال های اولیه دهه ۷۰ بازگردیم وبه برنامه ای با نام «بعد از خبر». محمود شهریاری می گوید نخستین بار او یخ اجراها را شکسته:«من در دوره ای با آقای آتش افروز بعد از اخبار سراسری برنامه «بعد از خبر» را اجرا می کردم. اجرای آن موقع خیلی جدی بود. مجری های شق و رق می نشستند و اعلام برنامه می کردند. فقط قسمت بالاتنه دیده می شد و مجری خیلی رسمی حرف می زد. ما برای اولین بار برنامه ای متنوع اجرا کردیم، تهیه کننده به ما گفت سه، چهار دست لباس بیاورید تا سه، چهار برنامه را در یک شب ضبط کنیم. بعد از برنامه اول، کار را متوقف کرد و گفت شما خیلی شاد هستید در حالی که الان نه عید است و نه دهه فجر! شما چرا باید خوشحال باشید. من پرسیدم چرا باید ناراحت باشیم. برنامه ۱۵ دقیقه ای ما را پیش رئیس سازمان صدا و سیما بردند. او گفته بود برنامه را مشروط ضبط کنید تا ببینیم بازخورد جامعه و مسئولان چطور است. برنامه هم با اقبال مردم مواجه شد. فضا شکسته شد. دیدند می شود در یک برنامه خندید و لطیفه گفت.»

دستمزد مجری بر اساس محبوبیت و تعداد اجراها

یک مجری براساس سابقه کار، میزان محبوبیت و یا ستاره بودنش می تواند روی رقم دستمزد خود تاثیر بگذارد. این البته بخشی از ماجراست، بخش دیگر به نوع برنامه در حال اجرا بستگی دارد. به این ترتیب که رقم دریافتی یک مجری برای برنامه ۳۰ شبه، متفاوت از رقم دریافتی همان مجری از برنامه یک روزه است. معمول چنین است که مجریان در برنامه های مناسبتی که در نوبت های محدود و گاه یک بار روی آنتن می رود رقم بالاتری نسبت به اجراهای مدت دار می گیرند. بنابراین دستمزد مجری را علاوه بر میزان محبوبیتش، تعداد اجراهای او نیز تعیین می کند.

دستمزد بالاتر مجری در ویژه برنامه ها

مجریان در ویژه برنامه ها رقم های چشمگیرتری نسبت به برنامه هایی که در طول یک دوره مشخص اجرا می کنند، به دست می آورند. حتی مهمانان و کارشناس های این برنامه ها نیز با دستمزدهای متفاوت تری نسبت به شرایط معمول روبرو می شوند. توجیه این شیوه تقسیم بندی دستمزدها این است، که جهت راضی کردن مجریان برای پذیرش اجرای یک ویژه برنامه رقابتی تنگاتنگ در می گیرد و مجری حاضر نمی شود با دستمزد معمول برنامه های مدت دار، ویژه برنامه ای را اجرا کند، پس راهکاری نمی ماند جز بالا بردن دستمزد.

سقف دستمزد مجری داخل سازمان

بالاترین رقم به دست آمده براساس تحقیقات از میان مجریان صداوسیما، مربوط به یک اجرای ۱۰ دقیقه ای است. یک مجری برای اجرای ۱۰ دقیقه از یک برنامه ۲۰ میلیون تومان دریافت کرده است.رقم دیگری که فاصله ای قابل توجه با مورد اول دارد به مجری دیگری بازمی گردد که برای اجرای ویژه برنامه عید نوروز هشت میلیون تومان دستمزد دریافت کرده بود.مجریان باسابقه و محبوب، معمولاً ارقامی بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ تومان برای هر برنامه دریافت می کنند که البته این رقم ذکر شده در قرارداد است و ممکن است با افزایش به شیوه های یاد شده، این رقم به یک تا یک و نیم میلیون تومان در هر شب اجرا برسد. البته این ارقام فقط به مجریانی پرداخت می شود که علاوه بر باسابقه و توانمندی، حتماً به نوعی ستاره نیز شده باشند.

اجراهای مجری در برنامه های خارج از سازمان

چراغ سبز سازمان صدا و سیما در اوایل دهه ۷۰ برای خودمانی شدن مجری ها، راه را برای جذابتر شدن آنها باز کرد.از اینجا بود، شرکت های خصوصی و نهادهای دولتی دریافتند که می توانند در جشن هایشان روی این جذابیت حساب کنند و از آنها برای سرگرم کردن مهمانهایشان سود ببرند. حسین رفیعی، مجری تلویزیونی در این باره می گوید:«روابط عمومی شرکت ها و ارگان ها از این راه دلالی می کنند. هیچ روزی نیست که او چند بار اجرا نداشته باشد و اغلب در ماه های رجب و رمضان ماهی هفت، هشت اجرا دارد. همچنین برای اجرا از تهران خارج نمی شود. بازار مجری های برنامه های کودکان در همین رابطه داغ تر است، آنها هستند که روزی چند جای مختلف می روند.»

یک منبع آگاه در این باره به «ابتکار» گفت:«نرخ اجرای جشن ها و سمینارها از ۲ میلیون تومان ( مجری های درجه ۲ یا کمتر سرشناس) آغاز و گاه به ۱۰ میلیون تومان می رسد.» وی افزود:«البته نرخ معمول که توسط مجری های باانصاف سرشناس و پرکار دریافت می شود بین ۳ تا ۵/۴ میلیون برای اجرای برنامه ای که شاید در مجموع کمتر از ۳۰ دقیقه اش به پلاتوهای مجری اختصاص می یابد، می باشد.»

رفت و آمد مجری با آمبولانس!

این مجری با سابقه ی تلویزیونی در گفت و گویی بیان کرد:«مبلغ دریافتی مجریان در ۱۵ سال پیش برای اجراهایی از این دست، ۴۰-۵۰ هزار تومان بوده اما چندی است که از اینجا و آنجا می شنویم مجریان صداوسیما در اینگونه برنامه ها که اغلب کمتر از یک ساعت وقت آنها را می گیرد، نزدیک به پنج میلیون تومان می گیرند.» او ادامه داد:«سال ۱۳۷۷ و در ایام دهه فجر مجبور بودیم با جواد یحیوی روزی به چند جای مختلف برای اجرا برویم. مدیر برنامه هایمان آمبولانسی اجاره کرده بود. آژیر را فعال می کردیم، ملت کنار می رفتند و سریع می رسیدیم. البته آن موقعت مثل حالا نبود، برای هر اجرا ۴۰ – ۵۰ هزار تومان بیشتر نمی دادند!»

مجری معروف :۱۰ ماه است حقوق نگرفته ام

رفیعی با اینکه هنوز در صداوسیما کار می کند اما انتقاداتش به رویکردهای این سازمان جدی است:«۱۰ ماه است از جام جم حقوق نگرفته ام، چه باید بکنم؟ اما همچنان سعی می کنم برای هر اجرایی هم نروم. ترجیح می دهم برنامه ها ارگانی باشند و حتما عام المنفعه. اگر بفهمم برای برنامه ها بلیت می فروشند اصلاً نمی روم، مگر اینکه دروغ بگویند و بعداً بفهمم.»

دستمزد مجری ها :۱۰ دقیقه، سه میلیون تومان

آرش میراحمدی، مجری تلویزیونی درباره دستمزدهای مجریان اظهار کرد:« مهمانی ارگان های مختلف در تهران و شهرستان ها بخش مالی مشخصی ندارد. قیمت ها از یک تا چهار میلیون تومان در نوسان است. مثلا برای اجرای ۱۰ دقیقه ای مراسم شهرداری در ایوان شمس گرچه مجری نبودم و در بخشی بازی کردم، سه میلیون تومان گرفتم اما در شهرستان ها کمتر از یک میلیون. اصلاً به زحمت سفرش نمی ارزد.»

مجری و بازیگر برنامه ی «خنده بازار» یک بار برای اجرا در رفسنجان یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان برای ۱۰ دقیقه اجرا گرفته و حالا هم یکی از شرکت های صوتی و تصویری برای اجرای شش شب در تهران و شهرستان او را دعوت کرده که در این اجراهای دقیقه ای جمعاً ۱۰ میلیون تومان دست او را خواهد گرفت.

حقوق یک مجری :یک میلیون در تهران، دو میلیون در شهرستان

سیروس حسینی فر این روزها حضور چشمگیر در جام جم و شبکه سه سیما دارد اما از آنهاست که حقوق سه چهار میلیونی سازمان کفاف زندگی اش را نمی دهد. با اینکه می گوید برای یک ساعت تقلید صدا و اجرای برنامه ها حدودسه میلیون می گیرد، اما معتقد است قیمتش متعادل است تا همه بتوانند سراغش بیایند! او که به «بمب خنده» معروف است در این باره بیان کرد:«بیشتر برای ارگان ها وسازمان های دولتی برنامه اجرا می کنم. برای جشن های عروسی زیاد دعوت می شوم اما رد می کنم. قیمتم در تهران یک و نیم میلیون تا یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است و در شهرستان ها از دو ونیم تا دو و ۷۰۰ البته اگر قرارداد را شخصاً ببندم، ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان هم به این مبالغ اضافه می شود.»

درآمد یک مجری :۱۵ میلیون درآمد در روز!

حسن ریوندی مقلد صدا اگر در روز چهار بار سر برنامه برود، به قراری مظنه بیش از ۱۵ میلیون تومان در روز کاسب است. البته می گوید همیشه اوضاع بر این منوال نیست، مثلا در دو ماه محرم و صفر از این تعداد اجراها خبری نیست. شومن معروف این روزهای صداوسیما و برنامه های خصوصی در گفت وگویی اعلام کرد که در سال به طور میانگین ۶۰۰ اجرا دارد. البته او ادعا می کند از دست کسی پول نمی گیرد و برادرش مدیر برنامه های او است:«هر وقت پول لازم داشته باشم، می گم برام می ریزه!»

ریوندی ۲۵ سال است در سازمان کار می کند؛ همزمان با سال هایی که فرمت «جُنگ» در اجراها رایج شد و گاهی مجری ها روزی ۱۰ اجرا هم می رفتند. در این میان مجریان مجبور بودند از آمبولانس برای عبور از ترافیک خیابان ها و رسیدن به همه اجراهایشان در طول روز استفاده کنند. ریوندی گرانترین هنرمند تقلید صداست اما خودش معتقداست حمید ماهی صفت از او گرانتر است. البته ماهی صفت، جوکر معروف هیچگاه کارمند صداوسیما نبوده و با این اوصاف می توان ریوندی را همچنان یکی از قیمت بالاهای صداوسیما در اجراهای خارج از سازمان دانست.

مجری ۳۰ میلیونی

روزنامه «هفت صبح» دستمزد رامبد جوان برای حضور در «خندوانه» را به نقل از منبعی آگاه ۳۰ میلیون تومان برای هر شب اجرا اعلام کرده است. گویا این مبلغ جمع دستمزد او از تلویزیون و نیز پولی است که حامیان مالی برنامه برای تولید «خندوانه» وسط گذاشته اند. در واقع بخش عمده این پول توسط حامیان مالی برنامه به رامبد جوان پرداخت می شود. که رامبد جوان این خبر را تکذیب کرد پیش از این میزان دریافتی مهران مدیری از «دورهمی» ۳۰ میلیون عنوان شده بود اما هاشم رضایت یکی از تهیه کنندگان برنامه این طور واکنش نشان داده بود که هیچ وقت مهران مدیری ۳۰ میلیون تومان دریافت نمی کند.

 

 

 

منابع :

مجریان صدا و سیما چقدر حقوق می گیرند؟ middot; -آکا - آکاایران

www.akairan.com/biography/superstar/news20169266361452727.html
۱۵ ساعت پیش - مجریان صدا و سیما,حقوق مجریان صدا و سیما چقدر است,حقوق مجریان صدا و سیما,دستمزد مجریان صدا و سیما,دستمزهای مجریان صدا و سیما.

مجریان ایرانی چقدر دستمزد می‌گیرند؟ | اقتصاد آنلاین

www.eghtesadonline.com/بخش-عمومی.../147607-مجریان-ایرانی-چقدر-دستمزد-می-گیر...
۲ روز پیش - مجریان ایرانی چقدر دستمزد می‌گیرند؟ ... مسئولین صدا و سیما می‌دیدند که در غرب مدت‌هاست شیوه‌های نخ‌نما و کلاسیک اجرا ... 10 ماه است حقوق نگرفته‌ام.

مجریان صدا و سیما چقدر حقوق می گیرند؟ · جدید 95 -گهر

gahar.ir/مجریان-صدا-و-سیما-چقدر-حقوق-می-گیرند؟/
مجریان صدا و سیما,حقوق مجریان صدا و سیما چقدر است,حقوق مجریان صدا و سیما ... های محدود و گاه یک بار روی آنتن می رود رقم بالاتری نسبت به اجراهای مدت دار می گیرند.

مجریان واقعاً چقدر دستمزد می‌گیرند؟ - ایسنا

isna.ir/news/95070301264/مجریان-واقعا-چقدر-دستمزد-می-گیرند
۲ روز پیش - مجریان واقعاً چقدر دستمزد می‌گیرند؟ ... سؤال اینجاست که با وجود تاکید مکرر مسئولین صدا و سیما بر کمبود بودجه برای .... 10 ماه است حقوق نگرفته‌ام.

مجریان صدا و سیما چقدر حقوق می گیرند؟ · - مجله خبری فور خبر

4khabar.ir/search/?q=مجریان+صدا+و+سیما+چقدر+حقوق+می+گیرند؟...
ورزش > لیگ برتر - یکی از مجریان با سابقه صدا و سیما نقدی درباره عادل فردوسی پور دارد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ هفته نامه تماشاگران امروز مصاحبه ای با جواد ...
مجری و دستمزدهای نجومی مجری های صدا و سیما و حقوق مجری های صدا و سیما چقدر است و مجریان تلویزیون واقعاً چقدر دستمزد می‌گیرند و دستمزد مجری تلویزیون برای هر اجرا ...
آکاایران: بعضا اخباری مبنی بر دستمزهای نجومی مجریان تلویزیون شنیده می شود، اما واقعا مجریان صدا و سیما چقدر حقوق می گیرند؟ n.

مجری های چندین میلیون تومانی صدا و سیما + عکس

www.funpatogh.com/مجری-های-چندین-میلیون-تومانی-صدا-و-سیما.html
حالا مردم از درآمدهای شومن ها و مجریان صحبت می کنند، اینکه مثلا فلان مجری از صداوسیما چقدر حقوق می گیرد یا برای اجرای یک شب برنامه مناسبتی از سازمان ها و نهادها چقدر ...

دستمزدهای نجومی مجری های صدا و سیما | پایگاه تحلیلی و خبری ...

asrahwaz.ir/fa/news/341816/دستمزدهای-نجومی-مجری-های-صدا-و-سیما
رتبه: ۹۹% - ‏۲۱۵٬۰۴۱ نقد

۱ روز پیش - مجری های صداو سیما چقدر حقوق میگیرند. در صداوسیما محدوده مشخصی برای دستمزد مجری ها تعیین نشده است، اما عرفی جا افتاده که براساس آن، مسئولان ...

مجریان تلویزیون واقعاً چقدر دستمزد می گیرند؟ | در ماه هایی

www.ghatreh.com/news/nn33821453/مجریان-تلویزیون-واقعاً-چقدر-دستمزد-گیرند
۲ روز پیش - در ماه هایی که فیش های حقوقی هیاهویی در فضای مجازی به راه انداخته اند، به تازگی ... مسئولین صدا و سیما می دیدند که در غرب مدت هاست شیوه های نخ نما و ...

مجریان صدا و سیما چقدر حقوق - دوستی

2sti.ir/news/224134
آکاایران: بعضا اخباری مبنی بر دستمزهای نجومی مجریان تلویزیون شنیده می شود، اما واقعا مجریان صدا و سیما چقدر حقوق می گیرند؟ n.

دستمزدهای نجومی مجری های صدا و سیما | فان نیوز

funnews.ir/دستمزدهای-نجومی-مجری-های-صدا-و-سیما/
۲ روز پیش - مجری های صداو سیما چقدر حقوق میگیرند. در صداوسیما محدوده مشخصی برای دستمزد مجری ها تعیین نشده است، اما عرفی جا افتاده که براساس آن، مسئولان ...

دستمزدهای نجومی مجری های صدا و سیما - همه جو

hamejoo.ir › گوناگون
۱ روز پیش - دستمزدهای نجومی مجری های صدا و سیما. مجری های صداو سیما چقدر حقوق میگیرند. در صداوسیما محدوده مشخصی برای دستمزد مجری ها تعیین نشده است، اما ...

مجریان واقعاً چقدر دستمزد می گیرند؟

www.tahapakhsh.ir/news/مجریان-واقعا-چقدر-دستمزد-گیرند.html
۱ روز پیش - حقوق دریافتی مهران مدیری برای هر شب اجرای دورهمی چقدر دستمزد می گیرد؟ ... سینما هم کشیده شده و بحث دستمزدهای نجومی مجریان صدا و سیما داغ شده است.

حقوق مجری های صدا و سیما - دانلود سرگرمی تفریحی

crashx.rozblog.com/حقوق-مجری-های-صدا-و-سیما.html
۱ روز پیش - مجری مجری صدا و سیما مجری تلویزیون ایران دستمزد مجری های تلویزیون حقوق مجریان تلویزیون حقوق مجری ها ... مجری های صداو سیما چقدر حقوق میگیرند.

حقوق مجریان صدا و سیما چقدر است؟ - فتویاب

fotoyab.ir/حقوق-مجریان-صدا-و-سیما-چقدر-است؟/
مسئولین صدا و سیما می دیدند که در غرب مدت هاست شیوه های نخ نما و کلاسیک اجرا دیگر ... مجریان برای پذیرش اجرای یک ویژه برنامه رقابتی تنگاتنگ در می گیرد و مجری ...

دستمزد مجریان تلویزیون چقدر است؟ / از 20 میلیون برای چند ...

www.khabaronline.ir/detail/437503/culture/television
۲۸ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مجریان ویژه برنامه‌ها چه مبلغی می‌گیرند و گویندگان خبر چه رقمی؟ ... عنوان «بهره‌وری» به آن داده می‌شود، رقمی بیش از حقوق کارمندی خود نیز دریافت می‌کنند. ... این گزارش بیشتر شبیه این می ماند که صدا و سیما برای تبرئه خود نوشته، کی ...

مجریان واقعاً چقدر دستمزد می گیرند؟ - 24 آنلاین نیوز

tnews.ir/news/be2f71185824.html
در ماه‌هایی که فیش‌های حقوقی هیاهویی در فضای مجازی و افکار عمومی به راه انداخته‌اند، به تازگی از سیاست به سینما هم کشیده شده و بحث دستمزدهای نجومی مجریان صدا و سیما ...

دستمزدهای نجومی مجری های صدا و سیما

rk9.ir/news/20742
۱ روز پیش - مجری های صداو سیما چقدر حقوق میگیرند. در صداوسیما محدوده مشخصی برای دستمزد مجری ها تعیین نشده است، اما عرفی جا افتاده که براساس آن، مسئولان ...

مجریان صدا و سیما واقعاً چقدر دستمزد می‌گیرند؟ ظهر یکشنبه 4 ...

khabarche.ir/خبر/5377940/مجریان-صدا-و-سیما-واقعا--چقدر-دستمزد-می-گیرند-
۱ روز پیش - سینماپرس: در ماه‌هایی که فیش‌های حقوقی هیاهویی در فضای مجازی و افکار عمومی به راه انداخته‌اند، به تازگی از سیاست به سینما هم کشیده شده و بحث ...
مجری های صداو سیما چقدر حقوق میگیرندn در صداوسیما محدوده مشخصی برای دستمزد مجری ها تعیین نشده است، اما عرفی جا افتاده که براساس آن، مسئولان رسیدگی به ...
۲ روز پیش - در ماه‌هایی که فیش‌های حقوقی هیاهویی در فضای مجازی و افکار عمومی به راه انداخته‌اند، به تازگی از ... مجریان واقعاً چقدر دستمزد می‌گیرند؟ ... سؤال اینجاست که با وجود تاکید مکرر مسئولین صدا و سیما بر کمبود بودجه برای برنامه‌سازی این ...
۲ روز پیش - مجریان ایرانی واقعاً چقدر دستمزد می‌گیرند؟ ... مسئولین صدا و سیما می دیدند که در غرب مدت هاست شیوه های نخ نما و کلاسیک ... 10 ماه است حقوق نگرفته ام.
۱۴ ساعت پیش - مجریان صدا و سیما چقدر حقوق می گیرند؟ · -آکامجریان صدا و سیما,حقوق مجریان صدا و سیما چقدر است,حقوق مجریان صدا و سیما,دستمزد مجریان صدا و سیما ...
مجری های صداو سیما چقدر حقوق میگیرند. در صداوسیما محدوده مشخصی برای دستمزد مجری ها تعیین نشده است، اما عرفی جا افتاده که براساس آن، مسئولان رسیدگی به ...

مجریان صدا و سیما چقدر حقوق می گیرند؟ ·

alotoor.ir/article/مجریان+صدا+و+سیما+چقدر+حقوق+می+گیرند؟+·
مجریان صدا و سیما چقدر حقوق می گیرند؟ · ... تمام حقوق برای مجله گردشگری الوتور محفوظ است. نقل مطالب تنها با ذکر ... امین‌الله آندره حسین، صدای خرابه‌های تخت‌جمشید.

مجری های چندین میلیون تومانی | برترین‌ها

vista.ir/page/183024
تایید اینکه فرزاد جمشیدی مجری خوب سیماست و دستمزد خوبی هم می گرد، هرچند که ... حدیث ها باعث شد در گزارش امروز «هفت صبح» به درآمدهای مجریان صدا و سیما بپردازیم. ... و مجریان صحبت می کنند، اینکه مثلا فلان مجری از صداوسیما چقدر حقوق می گیرد یا ...

مجریان صدا و سیما چقدر حقوق می گیرند middot آکا - رهتا

www.rahta.com/q/مجریان_صدا_و_سیما_چقدر_حقوق_می_گیرند_middot_آکا
در سه روز تنها سه بار از اتاقش خارج شد. یکبار زمانی که برای شرکت در جلسه دوم ششمین سمینار اوپک به کاخ هوفبورگ رفت. دیگربار وقتی پا به دبیرخانه اوپک گذاشت ...
مجری های صداو سیما چقدر حقوق میگیرندn در صداوسیما محدوده مشخصی برای دستمزد مجری ها تعیین نشده است، اما عرفی جا افتاده که براساس آن، مسئولان رسیدگی به ...
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
آرشیو
کدهای اختصاصی