close
چت روم
عکس سردبیر نشریه یالثارات + مصاحبه با عبدالحمید محتشم سردبیر یالثارات
loading...

دانلود رایگان فیلم و سریال | دانلود فیلم با لینک مستقیم,دانلود سریال با لینک مستقیم

عکس سردبیر نشریه یالثارات + مصاحبه با عبدالحمید محتشم سردبیر یالثارات عکس و مصاحبه با عبدالحمید محتشم سر دبیر یالثارات عبدالحمید محتشم، دبیرکل انصار حزب الله و سردبیر نشریه یالثارات الحسین است، ۶۰ سال سن دارد و جانباز جنگ است. او در این گفتگویی در شماره سیصد و بیست هفته نامه مثلث درباره حاشیه ها و واکنش ها به تیتر جنجال برانگیز نشریه متبوعش سخن می گوید. محتشم معتقد است که نشریه اش قصد توهین به هیچ کسی را نداشته و صرفا روایتی دینی را بازتاب داده که در این روایت یک کلمه خاص با معنای فقهی آن مورد استفاده…

عکس سردبیر نشریه یالثارات + مصاحبه با عبدالحمید محتشم سردبیر یالثارات

عکس سردبیر نشریه یالثارات + مصاحبه با عبدالحمید محتشم سردبیر یالثارات

عکس و مصاحبه با عبدالحمید محتشم سر دبیر یالثارات

عبدالحمید محتشم، دبیرکل انصار حزب الله و سردبیر نشریه یالثارات الحسین است، ۶۰ سال سن دارد و جانباز جنگ است. او در این گفتگویی در شماره سیصد و بیست هفته نامه مثلث درباره حاشیه ها و واکنش ها به تیتر جنجال برانگیز نشریه متبوعش سخن می گوید. محتشم معتقد است که نشریه اش قصد توهین به هیچ کسی را نداشته و صرفا روایتی دینی را بازتاب داده که در این روایت یک کلمه خاص با معنای فقهی آن مورد استفاده قرار گرفته است. او می گوید: «هنرمندان، برادران و خواهران ما هستند و قصد ما این است که رفتارهای اشتباه شان اصلاح شود.»

او همچنین معتقد است که باید تیتر «مناسب تری» برای مطلب چاپ شده در یالثارات انتخاب می شد اما تاکید دارد که ترویج الگوهای نامناسب در پوششی که دارد تبلیغ می شود محکوم و منحط است و باید با تندی در مقابلش ایستاد. او انتخاب ادبیات گزنده برای نقد الگوهای نامناسب پوشش را به این دلیل درست می داند که ادبیات گزنده موجب می شود تا کسی به سادگی از اصل موضوع نگذرد. او همچنین در این گفتگو از واکنش تند منتقدانش اظهار خشنودی می کند و می گوید: «واکنش ها نشان می دهد که آنها هنوز سلامت قلب شان را از دست نداده اند و این خیلی خوب است.» شرح این گفتگو را در ادامه می خوانید.

آقای محتشم! این روزها بیشترین انتقادها به شیوه واکنش شما به حاشیه های جشن حافظ مطرح است. نشریه شما باز هم توقیف شد و البته به رغم توقیف دوباره منتشر هم شد. نظر شما درباره این رویدادها چیست؟ فکر می کنید باید واکنش تعدیل شده تری نشان می دادید یا خیر؟

– ببینید برای پاسخ دادن به سوال شما باید اول دو موضوع را از هم جدا کنیم؛ یکی موضوع محتوایی است و دیگری موضوع شکلی قضیه. درباره موضوع شکلی قضیه که بحث لغو مجوز و توقیف و اینهاست باید بگویم که حدود شش ماه قبل هیات نظارت بر مطبوعات یک کار شتابزده کرد و برخلاف مقرراتی که خودش دارد، سر یک پرونده ای ما را لغو مجوز کرد. داستان بر این منوال بود که این هیات با چهار رأی موافق و سه رأی مخالف تصمیم گرفت مجوز ما را لغو کند. این تصمیم در حیطه اختیارات آنها که نبود.

ما هم ادله خودمان را در دادگاه مطرح کردیم. خوشبختانه دادگاه موافقت کرد که با حکم انتشار موقت به کارمان ادامه بدهیم چون هیات نظارت اختیار این کار را نداشت که یک نشریه را لغو مجوز کند. اصلا خیلی آشکار بود که تصمیم شتابزده ای گرفتند. این را گفتم که بگویم حالا ما در دوره انتشار موقت هستیم. در ماجرای اخیر هم هیات نظارت بر مطبوعات تا حالا (این گفتگو عصر چهارشنبه ۱۳ مرداد ماه انجام شده است) جلسه ای درباره یالثارات برگزار نکرده است که بخواهد تذکر بدهد یا توقیف کند یا … حالا اینکه آقای نوش آبادی حرفی زده و چیزی گفته باید از خودش بپرسید منظورش چیست و منبع حرفش از کجاست.

این از جنبه شکلی؛ اما برسیم به جنبه محتوایی حرف شما. همان طور که در شماره چهارشنبه نشریح توضیح داده ایم کار ما اهانت نبوده و قصد اهانت هم نداشته ایم، سوءتفاهم ایجاد شده است. بنابراین بسیاری از این فضاسازی ها بی معنی است و اعتباری هم ندارد.

1474903310 گفتگو با عبدالحمید محتشم سردبیر یالثارات + عکس سردبیر یالثارات

البته شما در نشریه تان عکسی منتشر کرده اید و از یک لفظی استفاده کرده اید که انگار آدم هایی که در آن عکس هستند مصداق این الفاظ اند، این اتفاق اهانت آمیز نیست؟

– البته مطلبی منتشر شده و عکس هم با آن منتشر شده است. این مطلب در واقع در صفحه بین الملل کار شده است یعنی ادامه مطالب قبلی بوده و کنار هم قرار گرفتن شان قرار نیست که حتما به این معنی بوده باشد. ضمن اینکه ما از کلمه ای استفاده کردیم که معنای فقهی مشخصی دارد. یعنی قرار نیست همان معنی را داشته باشد که در حرف های روزمره و … به کار برده می شود. معنای فقهی این کلمه را حضرت آقای جوادی آملی تشریح کردند. یعنی معنایش زشت و زننده نیست.

اما بالاخره به کار بردن این کلمه، خواه ناخواه معنای زننده آن را هم متبادر می کند.

– من می گویم بهتر بود از این کلمه در تیتر استفاده نمی شد اما نمی شود که کلا به کارش نبرد. این کلمه در ادبیات فقهی ما وجود دارد و تعریف دارد اما باید مناسب تر تیتر نوشته می شد. چیزی که چاپ شده است تحریک کننده است و بدقلقی دارد. قبول داریم. اما در معنایی که مد نظر ماست واقعی است. ضمن اینکه ما این تیتر را که در صفحه اول کار نکرده ایم.

یعنی شما اصراری بر به کار بردن این کلمه نداشتید؟

– نه، اصلا ما قصد توهین نداریم. قصد دعوا هم نداریم. کسی هم که شکایتی از ما بکند، حق طبیعی خودش است و ما هم باید جواب بدهیم. اصلا همین که به آنها برخورده است نشان می دهد که آنها نیز هنوز انسان های سالمی هستند و سلامت قلب شان هنوز زنده است. این خیلی خوب است. ما که قصد توهین نداریم. آنها برادران و خواهران ما هستند و قصد ما این است که رفتارهای نادرست شان را اصلاح کنند.

البته برای اصلاح رفتار کسی لازم است که با ادبیات مناسبی این کار انجام شود. انتشار شماره چهارشنبه که انگار ادامه همان مطالب دوشنبه است، این موضوع را به ذهن متبادر می کند که شما هنوز از همان ادبیات استفاده می کنید. این طور نیست؟

– من درباره آن تیتر گفتم که باید تیتر مناسب تری انتخاب می شد. درست است. نه اینکه تیتر «دیوث کیست؟» مناسب نبوده باشد اما باید مناسب تر بود، یعنی کلمه دیگری به کار برده می شد که کمتر تحریک کننده باشد. این از این. اما ماجرا یک جای دیگر است. یک وقتی کاری برای جامعه بار می شود، یعنی آنقدر داستانی را تبلیغ می کنند که تبدیل به هنجار می شود. برای اینکه آنها فکر نکنند که هر کاری می توانند بکنند، باید محکم جلوی اشتباه ها ایستاد. غیر از این است؟ باید کسی وارد شود که تلنگر بزند. نباید فکر کنید که بی حجابی اشکال کوچکی است.

هر مردی که زنش را تزیین کند و بیرون بیاورد که دیگران تماشایش کنند، دیوث است. دیوث که حتما به این معنی نیست که حرام واقعی اتفاق بیفتد. این اتفاق از نظر بزرگان دینی ما به ویژه پیامبر بزرگ دین ما منحط و مصداق دیاثت است. ما همین موضوع را روایت کرده ایم. یک روایت مهجور و کمتر دیده شده یا مشکوک را هم که نقل نکرده ایم. روایت ما یک روایت مشخص و معلوم و سالم است. حاجی بخشی که پدر سه شهید بود هم همین را می گفت، می گفت زنی که بی حجاب است، شوهرش غیرت ندارد. ما هم همین را گفتیم.

اما وقتی شما عکس را در کنار این روایت منتشر کرده اید، یعنی می خواهید به کسانی که در عکس هستند، این صفت را نسبت بدهید. خیلی از منتقدان می گویند که این کار به ویژه در یک نشریه که ممکن است همه مردم آن را ببینید درست نیست.

– شما یک کلیک ساده کنید. همه آن عکس ها را می توانید در سایت های مختلف اینترنتی پیدا کنید. یک کلیک دیگر هم بکنید همان روایت را در سایت های مختلف اینترنتی می توانید پیدا کنید. روزنامه نگار ما هم همین کار را کرده و دو مطلب را در کنار هم قرار داده است.

فکر نمی کنید که زبان نقد باید منعطف تر و معتدل تر باشد؟ مثلا اگر بدون انتشار عکس در قالب یک نامه یا مطلب این انتقاد مطرح می شد بهتر نبود؟ چون ادبیات گزنده باعث می شود کمتر اثرگذاری ایجاد شود. شما می گویید قصد داشتید که رفتار اشتباه مخاطبان تان اصلاح شود، به نظرتان با این شیوه نقد کردن می توان اثرگذاری ایجاد کرد؟

– گوش حضرات از این حرف ها پر است. بارها هم گفته شده اما آنها دارند به کارشان ادامه می دهند. مگر نمی دانند که این کارشان جامعه را به سمت ابتذال می برد؟ کار زشت را آنها انجام داده اند بعد به ما می گویند که کار شما نامربوط و فضاحت بار است. عکس های شان دارد در شبکه های اجتماعی و … بین دختر و پسر مردم دست به دست می شود و برای شان الگوسازی می کند که شما هم مثل ما باشید و اینجوری لباس بپوشید. این کار خیلی فضاحت بار است.

باید یک جوری برخورد کرد این انتقادها از ذهن بیرون نرود. اتفاقا باید تند برخورد کرد که نشود به سادگی از کنارش گذشت. ضمن اینکه همان طور که گفتم ما که قصد توهین نداشته ایم. قبلا هم گفتم که باید تیتر مناسب تری انتخاب می کردیم اما به این معنی نیست که خیلی ساده یک مطلب نوشته شود و همه چیز تمام بشود. گلایه ما این است که این چیزها دارد هنجار می شود. این شیوه لباس پوشیدن ها دارد عادی می شود. این اشتباه و افتضاح است.

منابع:

گفتگو با عبدالحمید محتشم سردبیر یالثارات + عکس ...

gahar.ir/عبدالحمید-محتشم-سردبیر-یالثارات-عکس/
سردبیر یالثارات,عکس سردبیر یالثارات,سردبیر یالثارات کیست,عبدالحمید محتشم,عبدالحمید محتشم سردبیر یالثارات,مصاحبه با سردبیر یالثارات,عکس ...

سردبیر یالثارات کیست - آکاایران

www.akairan.com/biography/tag/سردبیر%20یالثارات%20کیست/
آکاایران: متن کامل گفتگو با عبدالحمید محتشم سردبیر یالثارات و همچنین عکس سردبیر یالثارات را برای شما عزیزان تهیه کرده ایم. آکاایران: گفتگو با عبدالحمید ...

سردبیر یالثارات درباره تیتر پرسر و صدا توضیح داد! + ...

www.serze.com/سردبیر-یالثارات-درباره-تیتر-پرسر-1877009/
۱ روز پیش - + عکس سردبیر عکس شماره 1 ⇩ عبدالحمید محتشم سردبیر یالثارات است که در زمینه جنجال های اخیر این نشریه گفتگو هایی را بیان کرده است. ... حکایت بر این منوال بود که این هیات با چهار رأی موافق و سه رأی مخالف بر آن شد اجازه ما را ...

گفتگو با عبدالحمید محتشم سردبیر یالثارات عکس سردبیر ...

tebjoo.ir/.../گفتگو+با+عبدالحمید+محتشم+سردبیر+یالثارات+++عکس+سردبیر+یا...
۵ روز پیش - به گزارش ایسنا، سید محمدعلی افشانی ظهر امروز یکشنبه چهارم مهرماه در مراسم افتتاح همزمان مدارس بنیاد برکت استان فارس که به شکل همزمان با سایر ...

یا لثارات الحسین - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/یا_لثارات_الحسین
سردبیر, عبدالحمید محتشم .... عبدالحمید محتشم، مدیرمسئول این هفته‌نامه، در واکنش به این لغو مجوز، اعلام داشت که در مقاله مورد ... بعد از توقیف مقطعی یا لثارات در دوران اصلاحات - این نشریه از معدود نشریات اصولگرا بود ... در صفحهٔ ۶ (فرهنگی) مصاحبه‌ای با عنوان «علّتِ خلقتِ بشریّت، حضرت زهراست» چاپ کرد که گفتگو با یک روحانی به ...

استخدام مهندس شيمي رنگ

alotoor.ir/.../گفتگو+با+عبدالحمید+محتشم+سردبیر+یالثارات+++عکس+سردبیر+ی...
... گالری · گردشگری جهان. گفتگو با عبدالحمید محتشم سردبیر یالثارات عکس سردبیر یالثارات · .... رژیم سالم دوره نوجوانی با اضافه وزن کمتر در بزرگسالی همراه است.

خبرگزاری تسنیم - ناگفته هایی از انصار حزب الله در مصاحبه ...

www.tasnimnews.com/fa/.../ناگفته-هایی-از-انصار-حزب-الله-در-مصاحبه-با-دبیرکل
عبدالحمید محتشم یا همان «عبداللهی» معروف در کردستان که اکنون دبیرکلی انصار حزب‌الله را بر عهده ... گرفتن امتیاز نشریه یالثارات اقدام کنیم حدود 18 نفر به عنوان موسس با اسم و رسم جلو آمدند، ولی قبل از آن ... داشت، ولی در قالب انصار حز‌ب‌الله نبود و من حتی عکس او را یکبار در روزنامه‌ها که از پشت‌سر گرفته بودند ...... پیشنهاد سردبیر.

- سردبير نشريه يالثارات درباره تيتر جنجالي توضيح داد! + ...

www.chekhabar.ir/.../سردبير-نشريه-يالثارات-درباره-تيتر-جنجالي-توضيح-داد-عک...
۱ روز پیش - عبدالحميد محتشم سردبير نشريه يالثارات است که درباره جنجال هاي اخير اين نشريه ... او همچنين در اين گفتگو از واکنش تند منتقدانش اظهار خشنودي مي کند و مي گويد: «واکنش ها ... البته مطلبي منتشر شده و عکس هم با آن منتشر شده است.

برچسب ها - عبدالحمید محتشم - شهدای ایران

shohadayeiran.com/fa/tag/1/عبدالحمید%20محتشم
به گزارش شهدای ایران عبدالحمید محتشم در گفتگو با باشگاه... کد خبر: ... ایلنا یالثارات به مدیر مسئولی و سردبیری عبدالحمید محتشم در... کد خبر: ... +عکس. منکر منسجم در خیابان ها به نقل از عبدالحمید محتشم... کد خبر: ۵۱۲۳۱ تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۷/۰۵.

واکنش سردبیر یالثارات به تیتر جنجالی اش + عکس سردبیر ...

dehkadeaftab.ir/واکنش-سردبیر-یالثارات-به-تیتر-جنجالی-اش--عکس-سردبیر.html
۱ روز پیش - 8 hours ago - عبدالحمید محتشم سردبیر نشریه یالثارات است که ... مهمانان ویژه امشب دورهمی +عکس · نجات جان بازیگر پایتخت با سازدهنی/ نسرین .

آیا تیتر یالثارات مبالغه آمیز بود؟ دیوث و دیاثت در روایات « ...

golestanblog.ir/آیا-تیتر-یالثاراتبالغه-آمیز-بود؟-دیو/
عبدالحمید محتشم، مدیر مسوول وقت، موضع گیری‌های تند نسبت به دولت خاتمی داشت. ... جشن حافظ نام جشنواره‌ای است که هر سال توسط علی معلم مدیر مسئول و سردبیر مجله سینمایی دنیای ... هفته نامه یالثارات با انتشار عکس های فرش قرمز بازیگران و هنرمندان در شانزدهمین دوره جشنواره حافظ با تیتر دیوث کیست؟ ... گفتگو با وبلاگ‌نویسان.

مطلب مجله یالثارات - دنیای خبر

www.donyaekhabar.com/search/?q...
پاسخ تند شهاب حسینی به مطلب یالثارات+عکس. 31-7-2016 سیاسی ... گفتگو با عبدالحمید محتشم سردبیر یالثارات + عکس سردبیر یالثارات · -آکا. 1 ساعت قبل ...

عبدالحمید محتشم سردبیر یالثارات - جالبناک

jalebnak.com/labels/عبدالحمید-محتشم-سردبیر-یالثارات/
+ عکس سردبیر. ۴ مهر ۱۳۹۵. عبدالحمید محتشم سردبیر نشریه یالثارات است که درباره جنجال های اخیر این نشریه ... نخستین شکست پانیونیوس با شجاعی و انصاری‌فرد.

محتشم: از توقیف یالثارات نگران نیستیم - فرارو

fararu.com/fa/news/175501/محتشم-از-توقیف-یالثارات-نگران-نیستیم
۱۸ دی ۱۳۹۲ ه‍.ش. - عبدالحمید محتشم با بیان اینکه پرونده برای رسیدگی، به دادگاه خواهد ... به گزارش «ایسنا»، در جلسه دوشنبه، 16 دی هیات نظارت بر مطبوعات، هفته‌نامه «یالثارات‌الحسین» به سردبیری و مدیرمسوولی عبدالحمید محتشم را به ... عبدالله ناصری در گفتگو با فرارو بررسی کرد ... عکس/ پرش آزاد خانم‌ها و آقایان از ارتفاع ۴۰ متری.
عبدالحمید محتشم، دبیرکل انصار حزب الله و سردبیر نشریه یالثارات الحسین است، ... کاشانی با اشاره به خبر بازداشت یاشار سلطانی گفت: از آنجایی که موکلم وثیقه ...

عکسها و بیوگرافی شهرام شکوهی با همسرش - دانلود رایگان با ...

www.bia2download.xyz/عکسها-و-بیوگرافی-شهرام-شکوهی-با-همسرش.html
۸ ساعت پیش - شهرام شکوهی و همسرش دلارام و دخترش ملودی + بیوگرافی و عکس ..... گفتگو با عبدالحمید محتشم سردبیر یالثارات + عکس سردبیر یالثارات.

جام نیوز :: JamNews - توقیف نشریه حامی احمدی نژاد در دولت ...

www.jamnews.ir/detail/News/272092
۱۸ دی ۱۳۹۲ ه‍.ش. - بهنوش بختیاری جایی بهتر از دبی و ترکیه سراغ دارد +عکس[9 دقیقه پیش] ... این‌بار هفته نامه «یالثارات» به سردبیری و مدیر مسئولی عبدالحمید محتشم وابسته ... همچنین در بهمن ماه سال 1388 نیز مدیرمسوول این نشریه با رضایت شاکی، ...
۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - در تیتر این مقاله، یالثارات هنرمندان مرد ایرانی را با لفظ توهین‌آمیزی .... مدیر مسئول و سردبیر هفته نامه «یالثارات» عبدالحمید محتشم وابسته به ...

نشریه یالثارات – برگه 2 – 24 آنلاین

24onlinenews.ir/tag/یالثارات/page/2/
هفته‌نامه یالثارات که توقیف و لغو مجوز شده بود، صبح امروز (۱۳ مرداد) شماره جدید خود را منتشر کرد. ... عبدالحمید محتشم در گفتگو با ما به صحبت های سخنگوی وزارت ارشاد واکنش ... پیشنهاد سردبیر ... هيلاري كلينتون واقعا از بدل استفاده می کند؟/عكس ...

نشریه انصار حزب‌الله چرا توقیف شد؟ | تارود- رسانه ای برای ...

tarood.ir/?p=27805
۱۷ دی ۱۳۹۲ ه‍.ش. - پیشنهاد سردبیر; سیاسی; ورزشی; اجتماعی; قاب دوربین .... این‌بار هفته نامه «یالثارات» به سردبیری و مدیر مسئولی عبدالحمید محتشم وابسته ... دارند را، اگرچه از طریق انتشار عکس یا کاریکاتور باشد، دربر می‌گیرد و ... همچنین در بهمن ماه سال ۱۳۸۸ نیز مدیرمسوول این نشریه با رضایت شاکی، قرار منع تعقیب دریافت کرد.

احتمال لغو امتیاز نشریه «یالثارات» - ایلنا | خبر فارسی

khabarfarsi.com/n/15348462
۷ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مصادف با 28 Dec 2015 ... احتمال لغو امتیاز نشریه «یالثارات» ... به گزارش ایلنا، یالثارات به مدیر مسئولی و سردبیری عبدالحمید محتشم در آخرین شماره خود نوشته بود:«از ... حضور مهدی طارمی و محسن بنگر در یک فیلم سینمایی + عکس.

دیتا6 | اشک محتشم | جستجو |

data6.ir/list/اشک+محتشم.html
صاحب امتیاز این نشریه مؤسسه انصار حزب‌الله و مدیر مسئول و سردبیر آن عبدالحمید محتشم است. ... عبدالحمید محتشم مدیر مسؤول یالثارات گفته است که با دریافت حکم از دادگاه، ... یالثارات به دلیل انتشار چند عکس از بازیگران به همراه همسرانشان در فرش قرمز ... عبدالحمید محتشم در گفتگو با ما به صحبت های سخنگوی وزارت ارشاد واکنش ...

هفته نامه یالثارات توقیف شد - چهارپایه - اخبار سیاسی ، ورزشی

bestparsian.ir/news/هفته-نامه-یالثارات-توقیف-شد
هفته نامه یالثارات الحسین (ع) سردبیر: عبدالحمید محتشم: بسامد: هفتگی: کشور ... وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه در شرایط فعلی قصدی برای اعزام به حج ...

جزئیات توقیف هفته‌نامه یالثارات | جستجو | آرشیو سایت های ...

www.arsiz.ir/list/جزئیات+توقیف+هفته‌نامه+یالثارات.html
۹ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - عبدالحمید محتشم در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران ... خانه سینما درباره عكس و مطالب توهین آمیز نشریه يالثارات جلسه ای برگزار و ... سردبیر هفته نامه ۹ دیدر گفت‌وگو با فارس، از شکایت مسئولان ۹دی به دادگاه ...

مسئولان نشریه یالثارات به دادگاه احضار شدند

newsreaders.ir/search/?q=مسئولان+نشریه+یالثارات+به+دادگاه+احضار+شدند
دادگستری تهران: هیئت نظارت بر مطبوعات نه تصمیمی در رابطه با یالثارات گرفته، نه ... عبدالحمید محتشم در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با انتقاد از ... سردبیر روزنامه جمهوریت به اتهام «افشای اسرار دولت» این کشور از طرف ریاست ... روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در باره انتشار شماره جدید این نشريه گفت ...

فیلم: روش تمیز کردن نقره - مجله خبری و تفریحی

kimag.ir/فیلم-روش-تمیز-کردن-نقره/
۳ ساعت پیش - تصویر گوشی میزو M3 Max با نمایشگر 6 اینچی فاش شد ... امین تارخ، بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با گزارشگر دامنه سینما گروه .... برترین ها: عبدالحمید محتشم، دبیرکل انصار باهماد الله و سردبیر نشریه یالثارات الحسین ...

جنتی یالثارات حق انتشار نداشت

newsshare.ir/search/?q=جنتی+یالثارات+حق+انتشار+نداشت
وی با اشاره به برگزاری دادگاه هفته‌نامه يالثارات و هیات نظارت بر مطبوعات در 19 ... عبدالحمید محتشم، مدیر مسئول نشریه يالثارات حسین و دبیرکل انصار حزب الله در گفت ... الله جنتي در اين ديدار درباره نحوه تعامل رسانه‌ملي و مجلس خبرگان گفت و گو كردند. .... به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح رزن،سردبیر سابق هفته نامه ...

فرهنگی:پرونده یالثارات به هیات نظارت بر مطبوعات می رود | ...

kahlek.ir/index.php/news257585
۷ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - نشریه یا لثارات به تازگی مطلب سخیف و توهین آمیزی نسبت به معاون امور زنان و ... صاحب امتیاز این نشریه مؤسسه انصار حزب الله و مدیر مسئول و سردبیر آن عبدالحمید محتشم است. ... وی هدف از سفر خود به بندرعباس را دیدار با مردم استان به مناسبت میلاد حضرت ... اخبار فرهنگی:عکس: شناسنامه بازیگر «نهنگ عنبر».

یالثارات الحسین| موتور جستجوی یوز

yooz.ir/search/?q=یالثارات%20الحسین&s=60
جهان نيوز - برخورد شدید دولت با منتقدان/ هفته‌نامه یالثارات الحسین توقیف شد ... هفته نامه «یالثارات» به سردبیری و مدیر مسئولی عبدالحمید محتشم وابسته به انصار ... عکس/توزیع سربندهای یالثارات الحسین(ع)در مسیر پیاده‌روی اربعین - مشرق نیوز ... تخلف پیغام خصوصی گفــتــگـو زنـده یالثارات الحسین (shieh1 ) 51 محبوبیت 38 ...

یالثارات الحسین یعنی چی؟ | سایت تفریحی فان کده - Part 3

funkade.top/post/یالثارات-الحسین-یعنی-چی؟/page/3/
۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - عبدالحمید محتشم دبیر کل انصار حزب الله و سردبیر نشریه یالثارات الحسین ... یالثارات الحسین ویکی پدیا دانشنامهٔ آزاد و سیبویه عکس خنده دار مدل لباس ..... دبیر هیئت نظارت بر مطبوعات در گفتگو با تسنیم افزود: در جلسه سوم ...
مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
آرشیو
کدهای اختصاصی