close
چت روم
نتیجه بازی استقلال و سیاه جامگان 24 مهر 95, خلاصه بازی استقلال و سی
loading...

دانلود رایگان فیلم و سریال | دانلود فیلم با لینک مستقیم,دانلود سریال با لینک مستقیم

نتیجه بازی استقلال و سیاه جامگان 24 مهر 95, خلاصه بازی استقلال و سیاه جامگان 24 مهر 95,گلهای بازی استقلال و سیاه جامگان 24 مهر 95,پیش بازی استقلال و سیاه جام

دانلود و خلاصه بازی استقلال 1 - سیاه جامگان 0

 

نتیجه و فیلم خلاصه بازی استقلال و سیاه جامگان : هفته 8 هفتم لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس

شنبه 1395/07/24 ساعت: 195:30 / پخش زنده: از شبکه سه 

پیش بازی استقلال و سیاه جامگان :

تساوی در داربی تهران برای استقلال یک شروع دوباره بود. این تیم پس از آن بازی در لیگ به اولین بردش دست پیدا کرد و در جام حذفی هم صعودی آسان را تجربه کرد.

استقلال حالا به دنبال رسیدن به رده های بالای جدول است. به هر حال جایگاه استقلال در جدول هنوز جایگاه نامطلوبی است. یکی، دو برد این تیم را به صدرنشینان نزدیک می کند. بازی فردا با سیاه‌جامگان می تواند سکوی پرتاب آبی ها به نیمه بالای جدول باشد.

در سوی دیگر سیاه‌جامگان در روز برد استقلال مقابل ذوب آهن در هفته هفتم باخت سنگینی را مقابل تراکتورسازی متحمل شد. سیاه‌جامگان کلا تیمی است با نتایج غیرقابل پیش‌بینی.

تیمی که با مشکلات مالی هم روبرو بود و خبر جدایی فرهاد کاظمی هم به گوش رسید. این تیم می خواهد فردا در خانه استقلال را غافلگیر کند.

محرومان بازی استقلال و سیاه جامگان: موسی ترایوره – سیاه‌جامگان مشهد

آخرین نتایج استقلال و سیاه جامگان: تراکتورسازی ۳- سیاه‌جامگان صفر، استقلال ۲- ذوب آهن یک

جایگاه استقلال و سیاه جامگان در جدول: سیاه‌جامگان با ۹ امتیاز ششم، استقلال با ۷ امتیاز دهم.

بهترین بازیکنان بازی استقلال و سیاه جامگان:

سیاه‌جامگان؛ پیام ملکیان،۲،۵۰ ، چهارم

استقلال؛ امید ابراهیمی ،۲،۸۶ ، بیست و ششم

داوری بازی استقلال و سیاه جامگان: سیدرضا مهدوی – علی میرزابیگی – آرمان اسعدی – رضا عادل – ناظر: حسین عسگری

اعلام ترکیب استقلال مقابل سیاه جامگان

با نظر علیرضا منصوریان یازده بازیکن استقلال در بازی مقابل سیاه جامگان مشخص شدند. به این ترتیب استقلال با ترکیب سیدمهدی رحمتی، لئوناردو پادوانی، رابسون جانواریو، وریا غفوری، یعقوب کریمی، امید ابراهیمی، بختیار رحمانی، فرشید اسماعیلی، خسرو حیدری، کاوه رضایی و جابر انصاری به میدان خواهد رفت.  

اخطارهای بازی استقلال و سیاه جامگان:

محمدرضا خانزاده دقیقه 66 از سیاه جامگان

جابر انصاری دقیقه 88 از استقلال

ایوب کلانتری دقیقه 91 از سیاه جامگان

ترکیب سیاه جامگان

محمد ناصری، محمد رضا خانزاده، میثم حسینی، رضا شربتی، حمید رضا علی عسگری(63- رضا درویشی)، مصطفی احمدی، عبدالرضا زارعی، پیام ملکیان، ایوب کلانتری، حسین بادامکی(63- سعید دقیقی) و روح الله سیف اللهی

سرمربی: فرهاد کاظمی

ترکیب استقلال

مهدی رحمتی، لئاندرو پادوانی، رابسون جانواریو، وریا غفوری، یعقوب کریمی، امید ابراهیمی، بختیار رحمانی (64- فرشید باقری)، فرشید اسماعیلی، خسرو حیدری(30- مجتبی حق دوست)، کاوه رضایی و جابر انصاری(91- مجید حسینی).

سرمربی: علیرضا منصوریان

 شرح گل بازی استقلال و سیاه جامگان:

1-0(استقلال): ضربه ایستگاهی فوق العاده کاوه رضایی در دقیقه 27  از فاصله 40 متری وارد دروازه ناصری شد که روی این صحنه واکنش ضعیفی داشت. این ضربه ایستگاهی از روی خطا روی جابر انصاری بدست آمد.

 شرح بازی استقلال و سیاه جامگان:

استقلال یک بار دیگر با امتیاز مشهد را ترک می کند. آنها با پیروزی با ارزش یک بر صفر مقابل سیاه جامگان و فرهاد کاظمی وضعیت خود را تثبیت کردند. نکته مهم نمایش امروز استقلال برتری آنها در یک ساعت ابتدای بازی و عقب راندن میزبان بود با این حال سیاه جامگان هم در دقایق پایانی فشار شدیدی را روی دروازه استقلال آورد که مهدی رحمتی به داد تیمش رسید.

در این دیدار استقلال اکثر دقایق نیمه اول را در اختیار داشت و می توانست علاوه بر گلی که در دقیقه ۲۷ توسط کاوه رضایی و از روی یک ضربه ایستگاهی به ثمر رساند، به گل های دیگری هم دست پیدا کند اما بازیکنان این تیم کم دقت بودند و از موقعیت ها به درستی استفاده نکردند.در اولین دقیقه وقت های اضافه نیمه اول کاوه رضایی یک بار دیگر دروازه سیاه جامگان را باز کرد اما این بار در موقعیت آفساید بود و گل مردود اعلام شد تا نیمه اول با برتری یک بر صفر آبی های تهران به پایان برسد.

در نیمه دوم سیاه جامگان تیم برتر میدان از نظر در اختیار داشتن توپ بود اما استقلال هم موقعیت های خوبی برای گلزنی داشت که کاوه رضایی یک موقعیت تک به تک و عالی را از دست داد. در دقایق پایانی سیاه جامگان فشار زیادی را روی دروازه حریف وارد کردند و می توانستند به گل تساوی دست پیدا کنند اما درخشش سیدمهدی رحمتی مانع از فروپاشی دروازه آبی ها شد.

 بهترین بازیکن بازی استقلال و سیاه جامگان:

کاوه رضایی با فشار دائمی روی مدافعان سیاه جامگان بارها و بارها دروازه حریف را با خطر مواجه کرد و با گل با ارزشی که به ثمر رساند، استقلال را در مسیر دومین پیروزی قرار داد. به جز او یعقوب کریمی و مهدی رحمتی نیز نمایش خوبی داشتند.

اتفاقات ویژه بازی استقلال و سیاه جامگان:

استقلال با کسب دومین برد متوالی از وضعیت بحرانی گذشته فاصله گرفته و حالا می تواند آرام آرام به شرایط مطلوب منصوریان نزدیک شود. البته برد امروز آبی پوشان بی حاشیه هم نبود و بختیار رحمانی هافبک این تیم با واکنش به تعویضش کام هواداران را کمی تلخ کرد.

 دقایق حساس بازی استقلال و سیاه جامگان:

دقیقه 10: فرار عالی خسرو حیدری از سمت راست و پاس کات بک او  به بختیار رحمانی رسید و ضربه او را محمدرضا خانزاده به خوبی دفاع کرد و اجازه نداد توپ به سمت دروازه برود.

دقیقه 23: سانتر فوق العاده جابر انصاری تنها به یک ضربه آرام نیاز داشت تا وارد دروازه سیاه جامگان شود اما توپ از روی سر کاوه رضایی عبور کرد و بهترین موقعیت استقلال از دست رفت.

دقیقه 33: سانتر فوق العاده سیف اللهی به روی دروازه به یک ضربه آرام نیاز داشت تا وارد دروازه سیاه جامگان شود. با این حال توپ از کنار پای همه بازیکنان عبور کرد و راهی به دروازه استقلال نداشت.

در دقیقه 34: فرار ملکیان از سمت راست و ضربه او از زاویه بسته با اختلاف کم به بیرون رفت.

دقیقه 37 : پاس زیبای بختیار رحمانی، کاوه رضایی را در موقعیت تک به تک قرار داد اما ضربه این بازیکن با بی دقتی به بیرون رفت.

دقیقه 40: ضربه بادامکی از پشت محوطه جریمه استقلال از پشت محوطه جریمه با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

دقیقه 44 : حرکات ترکیبی دیدنی بازیکنان استقلال در نهایت به جابر انصاری رسید اما ضربه این بازیکن با برخورد به محمدرضا خانزاده به بیرون رفت.

دقیقه 45 : سانتر  فرشید اسماعیلی را کاوه رضایی وارد دروازه سیاه جامگان کرد اما این صحنه را به درستی داور آفساید اعلام کرد.

دقیقه 51 : پاس هافبک سیاه جامگان در موقعیت عالی  به سیف اللهی رسید ولی ضربه او را پادوانی را به خوبی دفاع کرد و اجازه نداد توپ به سمت دروازه مهدی رحمتی برود.

دقیقه 55: پاس اشتباه امید ابراهیمی در میانه زمین به ملکیان رسید ولی ضربه او با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

دقیقه 55 : پاس مناسب حق دوست از سمت راست به جابر انصاری رسید و ضربه محکم او را ملکیان با عکس العمل مناسب به کرنر فرستاد.

دقیقه 60: فرار خوب یعقوب کریمی از سمت چپ و سانتر او روی دروازه از روی سر جابر انصاری عبور کرد و به کاوه رضایی رسید اما او مثل چند موقعیت قبلی به شکلی عجیب موقعیت ر ا از دست داد.

دقیقه 60 : حرکات ترکیبی بازیکنان سیاه جامگان در موقعیت تک به تک به بادامکی رسید اما ضربه او با بی دقتی به بیرون دروازه رفت.

دقیقه 64 : پاس عمقی زیبای امید ابراهیمی در موقعیت تک به تک به رحمانی رسید ولی ناصری از دروازه بیرون آمد و اجازه نداد او ضربه اش را به سمت دروازه بزند.

دقیقه 68 : رضا درویشی با ضربه سر می توانست دروازه استقلال را باز کند اما عکس العمل زیبای رحمتی مانع از ورود توپ به دروازه شد.

دقیقه 73 : سانتر وریا غفوری می رفت که به صورت مستقیم وارد دروازه شود اما ناصری توپ را با واکنشی مناسب به کرنر فرستاد.

دقیقه 76: پاس یعقوب کریمی در موقعیت تک به تک به کاوه رضایی رسید اما او بازهم با بی دقتی توپ را به بالای دروازه فرستاد.

دقیقه 77 : سانتر از سمت راست در پشت مدافعان استقلال به درویشی رسید اما توپ روی پایش ننشست و ضربه او به رابسون برخورد کرد.

دقیقه 78 : ضربه زیبای امید ابراهیمی از پشت محوطه جریمه را ناصری با سیوی دیدنی به کرنر فرستاد.

دقیقه 83 : سانتر سیاه جامگانی ها از نقطه کرنر با اشتباه مهدی رحمتی در خروج همراه شد اما قبل از آنکه بازیکنان حریف کار را تمام کنند فرشید اسماعیلی توپ را دور کرد.

89: سانتر خانزاده با ضربه سر سعید دقیقی همراه شد اما سوپر سیو رحمتی و برخورد توپ به تیرک مانع از گلزنی سیاه جامگان شد.

 حاشیه بازی استقلال و سیاه جامگان:

*تماشاگران استقلالی حاضر در استادیوم  ثامن به طعنه تیم قشقایی را تشوبق کردند.

*تماشاگران استقلال پیش از شروع بازی به شدت منصور پورحیدری را تشویق کردند. عضو هیئت مدیره استقلال مدتی است به دلیل بیماری در بیمارستان ایران مهر بستری است.

* سیدرضا افتخاری مدیر عامل استقلال هم اکنون در ورزشگاه ثامن حضور دارد و بازی تیمش را از نزدیک تماشا می کند.

*در دقیقه 7 بازی در چشم داور بازی خاک رفت و همین موضوع باعث شد او بازی را قطع کند تا کادر پزشکی به اوضاع او رسیدگی کنند.

*در دقیقه 30 بازی خسرو حیدری مصدوم شد و منصوریان مجبور شد مجتبی حق دوست را به جای او وارد زمین کند.

*تعدادی از تماشاگران سیاه جامگان با بنر هادی نوروزی به ورزشگاه ثامن آمده اند.

نتیجه بازی استقلال و سیاه جامگان :استقلال 1  سیاه جامگان 0

دانلود فیلم خلاصه بازی استقلال و سیاه جامگان 24 مهر 95

 لینک دانلود            لینک کمکی                      

دانلود فیلم گل رضایی بازی استقلال و سیاه جامگان 24 مهر 95

 لینک دانلود           لینک کمکی      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

متخصص ارتودنسی درتهران اخبار روز نتیجه بازی امروز استقلال تهران و سیاه جامگان 24 مهر 95 دانلود خلاصه درحال بارگذاری . مطالب داغ : لینک دانلود اپلیکیشن طاقچه...
نتیجه  بازی  امروز  استقلال  تهران و  سیاه جامگان 24 مهر 95  گلها و  خلاصه .
www.kolbenews.ir/.../نتیجه- بازی -امروز- استقلال - تهران-و-سیاه - جامگان - 24 - مهر - 95 -گلها...
گلها ... تیم های سیاه جامگان مشهد و استقلال تهران ، از چارچوب هفته هشتم مسابقات لیگ ... ساعت بازی استقلال و سیاه جامگان 24 مهر 95 | نتیجه و فیلم ... nemonesoal.blog.ir/.../ 24
نتيجه بازي استقلال سياه جامگان ۷ دي ۹۴ . نتیجه بازی فولاد و صبای قم جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ – وای جی ۲ yj2.ir/post/419 نتیجه بازی امروز استقلال تهران و ملوان نوین انزلی ۱۰ مهر ۹۵ گلها
برای … نتیجه بازی استقلال سیاه جامگان 6 دی 94 + دانلود گل های بازی امروز و خلاصه . نتیجه بازی  … نتیجه بازی استقلال پدیده 24 مهر 94+گل ها – دا | دانلود سریال 94 model2016-photo...
استقلال و سیاه جامگان 24 مهر 95 | خلاصه و گلها امروز www.kolbenews.ir/.../نتیجه- بازی -امروز-استقلال- تهران -و-سیاه-جامگان- 24 - مهر - 95 - گلها ... ۱ ساعت پیش - 0, 93,...
بازی پرسپولیس سیاه‌‌جامگان 28 مهر 94 + دانلود گل های . گلها خلاصه نتیجه نهایی بازی امروز استقلال و تراکتورسازی 22 آذر گزارش زنده . نتیجه بازی امروز دوشنبه 7 دی 94 استقلال و
بازی %20پرسپولیس... ذخیره شده نتیجه بازی استقلال سیاه جامگان 6 دی 94 + دانلود گل های بازی امروز و خلاصه ... + بازی + استقلال + تهران + سیاه + جامگان 18 ساعت پیش - برنامه بازی...
.xyz/ نتیجه - بازی -استقلال-و-نفت-تهران-دوشنبه-4. ذخیره شده ۱ روز پیش - نتیجه بازی استقلال نفت ۴ مرداد ۹۵ + دانلود خلاصه و گلها . نتیجه بازی استقلال و سایپا امروز دوشنبه ۹...

بازی پرسپولیس سیاه‌‌جامگان 28 مهر 94 + دانلود گل های . گلها خلاصه نتیجه نهایی بازی امروز استقلال و تراکتورسازی 22 آذر گزارش زنده . نتیجه بازی امروز دوشنبه 7 دی 94 استقلال و
بازی %20پرسپولیس... ذخیره شده نتیجه بازی استقلال سیاه جامگان 6 دی 94 + دانلود گل های بازی امروز و خلاصه ... + بازی + استقلال + تهران + سیاه + جامگان 18 ساعت پیش - برنامه بازی...
.xyz/ نتیجه - بازی -استقلال-و-نفت-تهران-دوشنبه-4. ذخیره شده ۱ روز پیش - نتیجه بازی استقلال نفت ۴ مرداد ۹۵ + دانلود خلاصه و گلها . نتیجه بازی استقلال و سایپا امروز دوشنبه ۹...
عناوین روزنامه های ورزشی 95/07/ 24 . اخبار نیو میهن newmihan.ir/cat/1/news.html نتیجه بازی پرسپولیس و نفت تهران 9 اردیبهشت 95 | گلها و خلاصه امروز . 34 secs ago -...
مهر. خلاصه بازی و گلهای سپاهان ذوب آهن شنبه ۲۴ مهر ۹۵ – نیو میهن ... نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران | ۲۴ مهر ۹۵ | دانلود خلاصه و … پخش انلاین بازی استقلال و سیاه جامگان...
نتیجه بازی امروز استقلال تهران و سیاه جامگان 24 مهر 95 گلها و خلاصه
| بیوگرافی مورگان فریمن نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها ساعت پخش بازی پرسپولیس و نفت تهران | 24 مهر 95 | زمان پخش نتیجه بازی استقلال سیاه جامگان ...
بازی استقلال و سپاهان امروز 22 فروردین 95 + فیلم. بازی پرسپولیس و سیاه جامگان | فیلم و نتیجهبازی ... namnak.com/22148-بازی-پرسپولیس-و-سیاه-جامگان.html  رتبه: ۴٫۵ - ۶۹...
نتیجه و زمان بازی فوتسال ایران و برزیل جام جهانی ۲۰۱۶ کلمیبا … دانلود فیلم گل مرتضی تبریزی استقلال تهران و ذوب آهن ۳۰ شهریور فال امروز شما جمعه ۲ شهریور ۹۵،فال...
نفت تهران 24 مهر 95 | دانلود گلها و خلاصه امروز   1395/7/24 دانلود فیلم گل کاوه رضایی به سیاه جامگان 24 مهر 95 | استقلال   1395/7/24 نتیجه بازی استقلال و سیاه جامگان 24 مهر 95

| دانلود خلاصه و گلها ساعت پخش بازی پرسپولیس و نفت تهران | 24 مهر 95 | زمان پخش نتیجه بازی استقلال سیاه جامگان | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها RSS آشنایی با خودرو جدید رنو...
نتیجه و زمان بازی فوتسال ایران و برزیل جام جهانی ۲۰۱۶ کلمیبا … دانلود فیلم گل مرتضی تبریزی استقلال تهران و ذوب آهن ۳۰ شهریور فال امروز شما جمعه ۲ شهریور ۹۵،فال...
نتیجه بازی امروز استقلال تهران و سیاه جامگان 24 مهر 95 گلها و خلاصه
نفت تهران 24 مهر 95 | دانلود گلها و خلاصه امروز   1395/7/24 دانلود فیلم گل کاوه رضایی به سیاه جامگان 24 مهر 95 | استقلال   1395/7/24 نتیجه بازی استقلال و سیاه جامگان 24 مهر 95
ساعت پیش - نتیجه بازی استقلال و سیاه جامگان ۲۴ مهر ۹۵ + دانلود خلاصه و گلها ... تیم های سیاه جامگان مشهد و استقلال تهران ، از چارچوب هفته هشتم مسابقات لیگ ... ساعت پخش...
گلهای بازی بارسلونا دیشب یازدهم اردیبهشت,. نتیجه بازی بارسلونا بتیس 11 اردیبهشت 95 | گلها و خلاصه دیشب . زمان بازی استقلال تهران و سیاه جامگان | 24 مهر 95 | فیلم و نتیجه...
سیاه جامگان | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و … kaber.ir/?p=83439   ۲۴ مهر ۱۳۹۵ ه .ش. – نتیجه بازی استقلال سیاه جامگان | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها. نتیجه بازی …. تیم...
نفت تهران | 24 مهر 95 | زمان پخش نتیجه بازی استقلال سیاه جامگان | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها RSS آشنایی با خودرو جدید رنو کولئوس ‌SUV + عکس آشپزی آموزش جلوگیری از هک...
. - نتیجه بازی استقلال و راه آهن لیگ برتر 3 مهر 94 + فیلم ... نتیجه بازی سیاه جامگان پدیده سه شنبه 24 شهریور 94 دانلود گلها. www.tobita.ir/ . روزنامه استقلال جوان ۲۳ مهر...
html 37 mins ago - پخش زنده بازی استقلال تهران و سیاه جامگان دوشنبه 7 دی 94 . 1; 2; 3; 4; ... Oct 20, 2015 - نتیجه بازی پرسپولیس سیاه‌‌جامگان / 28 مهر...

. - نتیجه بازی استقلال و راه آهن لیگ برتر 3 مهر 94 + فیلم ... نتیجه بازی سیاه جامگان پدیده سه شنبه 24 شهریور 94 دانلود گلها. www.tobita.ir/ . روزنامه استقلال جوان ۲۳ مهر...
html 37 mins ago - پخش زنده بازی استقلال تهران و سیاه جامگان دوشنبه 7 دی 94 . 1; 2; 3; 4; ... Oct 20, 2015 - نتیجه بازی پرسپولیس سیاه‌‌جامگان / 28 مهر...

 

 

نتیجه بازی استقلال و سیاه جامگان 24 مهر 95,

خلاصه بازی استقلال و سیاه جامگان 24 مهر 95,گلهای بازی استقلال و سیاه جامگان 24 مهر 95,پیش بازی استقلال و سیاه جامگان 24 مهر 95,پخش زنده استقلال و سیاه جامگان 24 مهر 95,داوری بازی استقلال و سیاه جامگان 24 مهر 95,ترکیب استقلال و سیاه جامگان 24 مهر 95, استقلال و سیاه جامگان ,خلاصه بازی,استقلال تهران, سیاه جامگان, فوتبال,لیگ برتر فوتبال ایران,بازی استقلال تهران هفته 8 هشتم لیگ برتر 96-95 ,نتیجه بازیهای هفته 8 هشتم لیگ برتر فوتبال ایران,اخبار استقلال ,نتیجه خلاصه بازی و گل های لی

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
آرشیو
کدهای اختصاصی