close
چت روم
دانلود گلها و خلاصه بازی پرسپولیس و نفت تهران | پرسپولیس 3_ نفت تهران 0
loading...

دانلود رایگان فیلم و سریال | دانلود فیلم با لینک مستقیم,دانلود سریال با لینک مستقیم

  نتیجه و فیلم خلاصه بازی پرسپولیس و نفت تهران: هفته 8 هشتم لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس شنبه 1395/07/24 ساعت:18:00 / پخش زنده: از شبکه سه  پیش بازی پرسپولیس و نفت تهران:  پرسپولیس و نفت تهران هر دو با 12 امتیاز در رده های دوم و سوم جدول جا گرفته اند و بعد از پایان وقفه لیگ و در هفته هشتم به دنبال کسب امتیاز لازم از این جدال رو در رو خواهند بود. استادیوم آزادی      تماشاگر: 10 هزار نفر داور: پیام حیدری   کمک داوران:…

دانلود گلها و خلاصه بازی پرسپولیس و نفت تهران | پرسپولیس 3_ نفت تهران 0

 

نتیجه و فیلم خلاصه بازی پرسپولیس و نفت تهران: هفته 8 هشتم لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس

شنبه 1395/07/24 ساعت:18:00 / پخش زنده: از شبکه سه 

پیش بازی پرسپولیس و نفت تهران:

 پرسپولیس و نفت تهران هر دو با 12 امتیاز در رده های دوم و سوم جدول جا گرفته اند و بعد از پایان وقفه لیگ و در هفته هشتم به دنبال کسب امتیاز لازم از این جدال رو در رو خواهند بود.

استادیوم آزادی      تماشاگر: 10 هزار نفر

داور: پیام حیدری   کمک داوران: محمدرضا منصوری و علی اکبر نوری

اخطارهای بازی پرسپولیس و نفت تهران:

دقیقه 22 اکبر صادقی از نفت تهران

دقیقه 28 ایگور پراهیچ از نفت تهران

دقیقه 35 امید عالیشاه از پرسپولیس

دقیقه 39 علیرضا عزت کرامت از نفت تهران

 دقیقه 53 علیرضا بیرانوند از پرسپولیس

دقیقه 66 علیرضا میلاد فخرالدینی از نفت تهران

 ترکیب پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، امید عالیشاه، سیدجلال حسینی، مهدی طارمی، فرشاد احمدزاده، محمد انصاری، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، کمال کامیابی نیا، وحید امیری و محسن مسلمان

سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

ترکیب نفت تهران:

میلاد فراهانی، احمد آل نعمه، علیرضا عزت کرامت، آرش رضاوند، اکبر صادقی، محمد قاضی، وحید حمدی نژاد، ایگور پراهیچ، ایمان مبعلی، میلاد فخرالدینی و امیرارسلان مطهری

سرمربی: علی دایی

 شرح گل‌های بازی پرسپولیس و نفت تهران:

پرسپولیس یک نفت تهران 0: (دقیقه 14، حسین ماهینی): پنالتی به سود سرخپوشان را حسین ماهینی مامور نواختن آن شد که در خلاف حرکت میلاد فراهانی آن را وارد دروازه کرد تا بازی با یک گل به سود پرسپولیس در جریان بیفتد.

پرسپولیس 2 نفت تهران 0 :( دقیقه 30، مهدی طارمی): در حالی که بحث درباره اعلام خطای نفتی ها داغ بود، مهدی طارمی موفق شد از شوک خط دفاعی روی ارسال چیپ وحید امیری سود ببرد و دروازه فراهانی را باز کند.   

پرسپولیس 3 نفت تهران 0: ( دقیقه 84، کمال کامیابی نیا): روی ارسال کرنر احمد نوراللهی این کمال کامیابی نیا بود که بالاتر از تمام بازیکنان با ضربه سر دروازه تیم سابق خود را باز کرد.

 بازیکن برتر بازی پرسپولیس و نفت تهران:

گرفتن یک ضربه پنالتی و یک گل زده؛ این آمار بازیکنی است که اکنون در حال بازگشت به روزهای اوج خود و چیزی که هواداران انتظار دارند است. مهدی طارمی بعد از آتش بازی برابر سپاهان در دومین هفته پیاپی در ترکیب پرسپولیس خوش درخشید و اینبار نیز تیم دیگری از زردپوشان را مقهور هنرنمایی خود کرد. در کنار او فرشاد احمدزاده نیز روز فوق العاده ای را پشت سر گذاشت و بیرانوند نیز توانست در سه صحنه به خوبی از دروازه اش محافظت کند و بار دیگر کلین شیت در کارنامه اش ثبت شود.

 اتفاقات ویژه بازی پرسپولیس و نفت تهران:

پرسپولیس بعد از 8 دیدار ناکامی در برد برابر زردپوشان تهرانی توانست شاگردان علی دایی را با سه گل شکست دهد و بازگشتی فوق العاده به صدر جدول داشته باشد. حضور پرسپولیس در صدر جدول در رقابت تنگاتنگ با تراکتورسازی این تیم را اکنون در آستانه سفر به اهواز در شرایط مناسب روحی قرار داده است. عدم فرصت به رامین رضاییان در این بازی نیز از دیگر نکات ویژه دیدار بود که اکنون به زعم خیلی ها از دیسیپلین به لجبازی برانکو تبدیل شده است. هر چند به تعویض های او در این بازی نمی توان انتقادی کرد و بازیکنان تعویضی او به خوبی توانستند جریان بازی را در اختیار گیرند.

 شرح بازی پرسپولیس و نفت تهران:

پرسپولیس برخلاف دیدارهای خود در لیگ شانزدهم توانست از همان نیمه اول با گلزنی بازی را آغاز کند و با حفظ این روند در نیمه دوم نیز توسط کامیابی نیا تیر آخر را زد و برتری سه گله خود را برابر نفت ثبت کرد.

اشتباهات بازیکنان نفت در نیمه اول که باعث شده بود توپ و مالکیت بازی کاملا در اختیار پرسپولیس قرار دهد، علی دایی را مجبور به تصمیم ریسکی کرد تا تمام تعویض های خود را در همان آغاز نیمه دوم صورت دهد اما این مساله نیز نتوانست آنها را برای کسب نتیجه برابر پرسپولیس امیدوار کند و خط دفاعی پرسپولیس در کنار علیرضا بیرانوند که این روزها در آماده ترین دوران خود به سر می برد باعث شد تا برانکو با این برد شیرین به صدر جدول دست یابد.

 دقایق حساس بازی پرسپولیس و نفت تهران:

دقیقه 4: اولین ضربه ایستگاهی برای نفت تهران که مبعلی مسوول نواختن آن شد اما سیدجلال حسینی به خوبی آن را برگشت داد.

دقیقه 4: بار دیگر ضربه ایستگاهی در نزدیکی محوطه جریمه و اینبار نیز ایمان مبعلی؛ ارسال این بازیکن اینبار توسط بیرانوند مشت شد و به اوت دستی برای زردپوشان تبدیل شد.

دقیقه 13: ارسال دیدنی امیری برای طارمی درون محوطه جریمه با خطای وحید حمدی نژاد روی مهاجم پرسپولیس همراه شد که حیدری با اعلام آن پرسپولیس را در موقعیت خوبی قرار داد.

دقیقه 19: ضربه ایستگاهی از فاصله 30 متری برای زردپوشان را ایمان مبعلی برای نفت نواخت که توپ به راحتی در اختیار علیرضا بیرانوند قرار گرفت.

دقیقه 33: حرکت پا به توپ محسن مسلمان در نهایت با ضربه دیدنی او از پشت محوطه جریمه همراه شد که توپ به تیرک افقی دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت.

دقیقه 40: ارسال کرنر برای نفتی ها با ضربه سر آرام آل نعمه همراه شد که توپ به راحتی در اختیار بیرانوند قرار گرفت و در ادامه نفتی ها برای آغاز بازی توسط بیرانوند ممانعت کردند که داور با قطع جریان بازی به عزت کرامت کارت زرد نشان داد.

دقیقه 50: نفتی ها که بازی را در دقایق ابتدایی نیمه دوم در اختیار گرفته اند، در نهایت با شوت راه دور اکبر صادقی که با اختلاف به بیرون رفت به کار خود روی این حملات پردامنه خاتمه دادند.

دقیقه 52: مهدی طارمی و وحید امیری روی ضدحمله می توانستند فرصت خوبی برای گلزنی کسب کنند که تکل آل نعمه این فرصت را از آنها گرفت.

دقیقه 52: ارسال بلند امید عالیشاه در حالی که مهدی طارمی در موقعیت مناسب سرزنی قرار داشت از روی سر این مهاجم عبور کرد تا فرصت فوق العاده سرخپوشان از دست برود.

دقیقه 55: عیسی آل کثیر بهترین فرصت نفت برای نزدیک کردن نتیجه را با ضربه ای بی دقت از درون شش قدم از دست داد تا آه از نهاد علی دایی در کنار زمین بلند شود.

دقیقه 56: حرکت ترکیبی پرسپولیسی ها روی ارسال اوت دستی در نهایت با پاس طارمی به عالیشاه او را در فرصت شوتزنی قرار داد که ضربه این بازیکن با برخورد به مدافع حریف به کرنر رفت.

دقیقه 62: علی علیپور که ثانیه های پیش به بازی آمده بود فرصت خوبی داشت تا با پاس عرضی خود مهدی طارمی را در فرصت گلزنی قرار دهد اما در آخرین لحظه ناکام ماند تا توپش به بیرون رود و فرصت از کف سرخپوشان برود.

دقیقه 64: علیرضا بیرانوند با خروج فوق العاده خود مانع از حرکت میلاد فخرالدینی شد. این در حالی بود که علی دایی به شدت اعتقاد داشت دروازه بان پرسپولیس در این صحنه مرتکب خطای پنالتی شده است.

دقیقه 67: باز هم ضد حمله توسط پرسپولیس و علیپور اینبار احمدزاده را درون محوطه جریمه صاحب توپ کرد که ضربه این بازیکن از زاویه بسته در اختیار فراهانی قرار گرفت.

دقیقه 68: علیرضا بیرانوند در خروجی موفق بار دیگر از شش قدم موفق شد ضربه مهاجم نفت را مهار کند تا همچنان دروازه اش بسته باقی بماند.

دقیقه 74: روی یک ارسال کرنر و در یک رفت و برگشت توپ در نهایت زیر پای مهاجم نفت افتاد که ضربه او را بیرانوند به سادگی در اختیار گرفت.

دقیقه 75: حرکت انفرادی وحید امیری در نهایت تا شش قدم دروازه نفت ادامه یافت و در آخرین لحظه ضربه این بازیکن با عبور موازی از خط دروازه از کنار تیرک عمودی به بیرون رفت.

دقیقه 78: علی علیپور در آستانه ورود به محوطه جریمه توسط رضا علیاری متوقف شد که داور دستور به ادامه بازی داد. در نهایت نیز مدافع نفت به شدت بابت این حرکت علیپور با او درگیر شد و چند ضربه او به زد که از چشم داور دور ماند.

دقیقه 87: شوت دیدنی کمال کامیابی نیا از درون محوطه جریمه در آستانه ورود به دروازه توسط فراهانی به کرنر فرستاده شد.

 حاشیه‌های بازی پرسپولیس و نفت تهران:

* پیش از شروع بازی از سوی سازمان لیگ از دو آزاده تجلیل به عمل آمد.

* از سیدجلال حسینی نیز به واسطه عملکرد موفق در دیدارهای اخیر تیم ملی تجلیل به عمل آمد.

* علی دایی به شدت از سوی هواداران پرسپولیس مورد تشویق قرار گرفت و سرمربی امروز نفت به ابراز احساسات آنها پاسخ داد.

* ایمان مبعلی و محمد قاضی به عنوان بازیکنان سابق تیم ملی و پرسپولیس سمت نیمکت پرسپولیس رفتند و از جمع پرسپولیسی ها نیز تقریبا تمام بازیکنان از علی دایی رخصت گرفتند.

* دقیقه 24 دیدار با نفت تهران، هواداران پرسپولیس مطابق گذشته با شعار و تشویق کاپیتان ابدی خود، هادی نوروزی را تشویق کردند و یادش را گرامی داشتند.

* اعتراض شدید علی دایی به پیام داوری. سرمربی نفت اعتقاد داشت داور این دیدار باید در دقیقه 27 به محسن مسلمان بابت تکل خشنی که انجام داد کارت نشان می داد.

نتیجه بازی: پرسپولیس 3  نفت تهران 0

=====================

دانلود فیلم خلاصه بازی و گلهای بازی پرسپولیس و نفت تهران 24 مهر 95 

 لینک دانلود                  لینک کمکی    

دانلود فیلم گل ماهینی بازی پرسپولیس و نفت 24 مهر 95

لینک دانلود                  لینک کمکی   

 دانلود فیلم گل طارمی به نفت تهران 24 مهر 95

لینک دانلود                  لینک کمکی     

دانلود فیلم گل کامیابی‌نیا بازی پرسپولیس و نفت 24 مهر 95

لینک دانلود                  لینک کمکی

ترفندستان لیگ برتر والیبال فوتبال جدول لیگ ها رشته های ورزشی بیوگرافی ورزشکاران ورزش درمانی گوناگون کاریکاتور نمناک ورزش لیگ برتر نتیجهبازی پرسپولیس و صبا”ی قم 24 مهر +...
www.namnak.com
فروردین 95 + فیلم شادی بعد از گل عجیب پرسپولیس! +عکس بازیکنان منتخب هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال نتیجهبازی استقلال و نفت تهران” امروز 25 بهمن 94 + فیلم جدول کامل “نقل و
namnak.com
+ گل ها و حواشی خلاصه و نتیجه بازی پرسپولیس و نفت تهران ۹ اردیبهشت ۹۵ دانلود فیلم خلاصه بازی استقلال سیاه جامگان ۷ دی ۹۴ نتیجه نهایی بازی پرسپولیس و صبای قم ۲۴ مهر ۹۴ + گل ها و
faro.ir
. مطالب مشابه خلاصه و نتیجه بازی پرسپولیس و نفت تهران ۹ اردیبهشت ۹۵ نتیجه و فیلم خلاصه بازی پرسپولیس سپاهان ۱۳ بهمن ۹۴ نتیجه نهایی بازی استقلال و پدیده مشهد ۲۴ مهر ۹۴ + گل ها و
faro.ir
نتیجه بازی سیاه جامگان و ذوب آهن ۴ مرداد ۹۵ + دانلود گلها و خلاصه امروز … … ۲۰ :۳۰: نفت تهران: v: پدیده مشهد … ۱۸:۱۵: پدیده … نتیجه بازی پرسپولیس سیاه جامگان یکشنبه ۱۵ فروردین ۹۵
indexwar.ir
بازی پرسپولیس و راه آهن امروز 27 آذر 94 + فیلم نتیجه بازی پرسپولیس و کارگر بوشهر روز پنج شنبه 24 مهر 93 + فیلم نتیجه بازی استقلال و ذوب آهن روز یکشنبه 6 بهمن 92 نتیجه بازی پرسپو...
www.namnak.com
… ۱۱ ساعت پیش – نتیجه بازی پرسپولیس تهران و استقلال خوزستان امروز پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ از … برتر و …. فیلم گل‌های نفت تهران و سپاهان دوشنبه ۱۱ مرداد ۹۵ . نتیجه  … پرسپولیس
www.bia2download.xyz
+ فیلم نتیجهبازی پرسپولیس و نفت تهران ” 9 آذر 94 + فیلم نتیجهبازی استقلال و پرسپولیس ” امروز 8 آبان 94 + فیلم نتیجهبازی استقلال و پدیده ” امروز جمعه 24 مهر 94 + فیلم نتیجه
namnak.com
faradl.com/2016/10/15/ نتیجه - بازی - پرسپولیس -و- نفت - تهران - 24 - مهر - 95 /
filim.rozblog.com
نتیجه بازی پرسپولیس و نفت تهران شنبه 24 مهر 95/نتیجه زنده پرسپولیس و نفت تهران/فوتبال پرسپولیس و نفت تهران چند چند شد؟
www.parvanefun.ir

+ فیلم نتیجهبازی پرسپولیس و نفت تهران ” 9 آذر 94 + فیلم نتیجهبازی استقلال و پرسپولیس ” امروز 8 آبان 94 + فیلم نتیجهبازی استقلال و پدیده ” امروز جمعه 24 مهر 94 + فیلم نتیجه
namnak.com
faradl.com/2016/10/15/ نتیجه - بازی - پرسپولیس -و- نفت - تهران - 24 - مهر - 95 /
filim.rozblog.com
نتیجه بازی پرسپولیس و نفت تهران شنبه 24 مهر 95/نتیجه زنده پرسپولیس و نفت تهران/فوتبال پرسپولیس و نفت تهران چند چند شد؟
www.parvanefun.ir
فروردین ۹۵ + گلهای حواشی نتیجه نهایی بازی پرسپولیس و سیاه‌جامگان ۲۸ مهر ۹۴ + گل ها و حواشی دانلود فیلم خلاصه بازی استقلال ملوان جمعه ۱۱ دی ۹۴ نتیجه بازی سپاهان نفت تهران ۲۹...
faro.ir
نتیجه بازی پرسپولیس و نفت تهران 24 مهر 95... faradl.com/.../نتیجه- بازی - پرسپولیس-و-نفت - تهران - 24 - مهر - 95 /
irchannel.blog.ir
faradl.com/2016/10/15/نتیجه- بازی - پرسپولیس -و- نفت - تهران - 24 - مهر - 95 /
filim.rozblog.com
1395/07/24 . پرسپولیس . نفت تهران. نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها | جدید ... kaber.ir/?p=83447 Translate this page 6...
www.newmihan.ir
محرم | بیوگرافی مورگان فریمن نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها ساعت پخش بازی پرسپولیس و نفت تهران | 24 مهر 95 | زمان پخش نتیجه بازی استقلال...
kaber.ir
سرخ   نظر سنجی نظر شما در رابطه نتیجه بازی پرسپولیس و نفت تهران چیست؟ 1 برد پرسپولیس 2 برد نفت تهران 3 تساوی نتایج نظر شما در رابطه نتیجه بازی پرسپولیس و نفت تهران...
www.fc-perspolis.com
+ پرسپولیس نتیجه بازی پرسپولیس نفت 9 اردیبهشت 95 | خلاصه و گلها امروز. جمعه … دوشنبه 24 اسفند 1394 ساعت 22 22 … فولاد امروز 30 بهمن 94 + فيلمsar3damusic.ir/…۱۴ دقيقه پيش – نتيجه
www.cafepars.com

نتیجه بازی پرسپولیس و نفت تهران شنبه 24 مهر 95
filim.rozblog.com
سرخ   نظر سنجی نظر شما در رابطه نتیجه بازی پرسپولیس و نفت تهران چیست؟ 1 برد پرسپولیس 2 برد نفت تهران 3 تساوی نتایج نظر شما در رابطه نتیجه بازی پرسپولیس و نفت تهران...
www.fc-perspolis.com
+ پرسپولیس نتیجه بازی پرسپولیس نفت 9 اردیبهشت 95 | خلاصه و گلها امروز. جمعه … دوشنبه 24 اسفند 1394 ساعت 22 22 … فولاد امروز 30 بهمن 94 + فيلمsar3damusic.ir/…۱۴ دقيقه پيش – نتيجه
www.cafepars.com
تهران چیست؟ 1 برد پرسپولیس 2 برد نفت تهران 3 تساوی نتایج نظر شما در رابطه نتیجه بازی پرسپولیس و نفت تهران چیست؟ 1 برد پرسپولیس 93/96% 2 برد نفت تهران 3/83% 3...
www.fc-perspolis.com
| دانلود خلاصه و گلها ساعت پخش بازی پرسپولیس و نفت تهران | 24 مهر 95 | زمان پخش نتیجه بازی استقلال سیاه جامگان | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها RSS آشنایی با خودرو...
kaber.ir
-ار/ ۳ دقیقه پیش – خلاصه بازی گسترش پرسپولیس و راه آهن جمعه ۲۴ اردیبهشت ۹۵ ,نتیجه گسترش … دانلود خلاصهبازی پرسپولیس و استقلال اهواز; جمعه ۳ اردیبهشت ۹۵٫ … و صبای قم ۲۴ مهر...
photo.newmodels95.ir
نتیجه بازی پرسپولیس و نفت تهران 24 مهر 95 گلها و خلاصه  
wikipedia.nasrblog.com
مراسم عزاداری محرم | بیوگرافی مورگان فریمن مورگان فریمن در مراسم عزاداری محرم | بیوگرافی مورگان فریمن نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها ساعت پخش بازی
kaber.ir
95, پخش زنده بازيپرسپوليس – راه آهن جمعه 95/2/24 ساعت 18 ورزشگاه آزادی تهران …. دانلود خلاصه بازی و گلهای استقلال تهران فولاد خوزستان 3 اردیبهشت 95+ نتیجه . نتیجه خلاصه و گله...
www.cafepars.com
مراسم عزاداری محرم | بیوگرافی مورگان فریمن نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها ساعت پخش بازی پرسپولیس و نفت تهران | 24 مهر 95 | زمان پخش نتیجه بازی
kaber.ir

مورگان فریمن مورگان فریمن در مراسم عزاداری محرم | بیوگرافی مورگان فریمن نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها ساعت پخش بازی پرسپولیس و نفت تهران | 24
kaber.ir
95, پخش زنده بازيپرسپوليس – راه آهن جمعه 95/2/24 ساعت 18 ورزشگاه آزادی تهران …. دانلود خلاصه بازی و گلهای استقلال تهران فولاد خوزستان 3 اردیبهشت 95+ نتیجه . نتیجه خلاصه و گله...
www.cafepars.com
| دانلود خلاصه و گلها ساعت پخش بازی پرسپولیس و نفت تهران | 24 مهر 95 | زمان پخش نتیجه بازی استقلال سیاه جامگان | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها RSS آشنایی با خودرو جدید...
kaber.ir
مراسم عزاداری محرم | بیوگرافی مورگان فریمن نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها ساعت پخش بازی پرسپولیس و نفت تهران | 24 مهر 95 | زمان پخش نتیجه بازی
kaber.ir
فریمن در مراسم عزاداری محرم | بیوگرافی مورگان فریمن مورگان فریمن در مراسم عزاداری محرم | بیوگرافی مورگان فریمن نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها...
kaber.ir
سنجی نظر شما در رابطه نتیجه بازی پرسپولیس و نفت تهران چیست؟ 1 برد پرسپولیس 2 برد نفت تهران 3 تساوی نتایج نظر شما در رابطه نتیجه بازی پرسپولیس و نفت تهران چیست؟ 1...
fc-perspolis.com
مورگان فریمن مورگان فریمن در مراسم عزاداری محرم | بیوگرافی مورگان فریمن نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها ساعت پخش بازی پرسپولیس و نفت تهران | 24
kaber.ir
چشم عنایتی بعداز بازی سیاه جامگان! نتیجه بازی پرسپولیس و نفت تهران در جمعه 1 شهریور 92 نتیجه بازی برگشت استقلال و اف سی سئول چهارشنبه 10 مهر 92 باثبات ترین بازیکنان لیگ...
www.namnak.com
تهران | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها ساعت پخش بازی پرسپولیس و نفت تهران | 24 مهر 95 | زمان پخش نتیجه بازی استقلال سیاه جامگان | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها RSS آشنایی...
kaber.ir
اعلام اسامی … ساعت و زمان بازی استقلال خوزستان پرسپولیس تهران هفته دوم لیگ 95 , ساعت بازی راه . … مهر 1394 ساعت 15:15, جمعه 24 مهر 1394 ساعت 20: 24 . … نتیجه بازی استقلال و صبای...
www.cafepars.com

مورگان فریمن در مراسم عزاداری محرم | بیوگرافی مورگان فریمن نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها ساعت پخش بازی پرسپولیس و نفت تهران | 24 مهر 95 | زمان...
kaber.ir
| بیوگرافی مورگان فریمن نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها ساعت پخش بازی پرسپولیس و نفت تهران | 24 مهر 95 | زمان پخش نتیجه بازی استقلال سیاه...
kaber.ir
فریمن در مراسم عزاداری محرم | بیوگرافی مورگان فریمن مورگان فریمن در مراسم عزاداری محرم | بیوگرافی مورگان فریمن نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها...
kaber.ir
سنجی نظر شما در رابطه نتیجه بازی پرسپولیس و نفت تهران چیست؟ 1 برد پرسپولیس 2 برد نفت تهران 3 تساوی نتایج نظر شما در رابطه نتیجه بازی پرسپولیس و نفت تهران چیست؟ 1...
fc-perspolis.com
چشم عنایتی بعداز بازی سیاه جامگان! نتیجه بازی پرسپولیس و نفت تهران در جمعه 1 شهریور 92 نتیجه بازی برگشت استقلال و اف سی سئول چهارشنبه 10 مهر 92 باثبات ترین بازیکنان لیگ...
www.namnak.com
اعلام اسامی … ساعت و زمان بازی استقلال خوزستان پرسپولیس تهران هفته دوم لیگ 95 , ساعت بازی راه . … مهر 1394 ساعت 15:15, جمعه 24 مهر 1394 ساعت 20: 24 . … نتیجه بازی استقلال و صبای...
www.cafepars.com
مراسم عزاداری محرم | بیوگرافی مورگان فریمن نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها ساعت پخش بازی پرسپولیس و نفت تهران | 24 مهر 95 | زمان پخش نتیجه بازی
kaber.ir
خلاصه و گلها ساعت پخش بازی پرسپولیس و نفت تهران | 24 مهر 95 | زمان پخش نتیجه بازی استقلال سیاه جامگان | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها RSS آشنایی با خودرو جدید رنو...
kaber.ir
| بیوگرافی مورگان فریمن مورگان فریمن در مراسم عزاداری محرم | بیوگرافی مورگان فریمن نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها ساعت پخش بازی پرسپولیس و نفت
kaber.ir
در مراسم عزاداری محرم | بیوگرافی مورگان فریمن مورگان فریمن در مراسم عزاداری محرم | بیوگرافی مورگان فریمن نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها ساعت...
kaber.ir

مراسم عزاداری محرم | بیوگرافی مورگان فریمن مورگان فریمن در مراسم عزاداری محرم | بیوگرافی مورگان فریمن نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها ساعت...
kaber.ir
تهران | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها ساعت پخش بازی پرسپولیس و نفت تهران | 24 مهر 95 | زمان پخش نتیجه بازی استقلال سیاه جامگان | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و...
kaber.ir
مراسم عزاداری محرم | بیوگرافی مورگان فریمن نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها ساعت پخش بازی پرسپولیس و نفت تهران | 24 مهر 95 | زمان پخش نتیجه بازی
kaber.ir
خلاصه و گلها ساعت پخش بازی پرسپولیس و نفت تهران | 24 مهر 95 | زمان پخش نتیجه بازی استقلال سیاه جامگان | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها RSS آشنایی با خودرو جدید رنو...
kaber.ir
| بیوگرافی مورگان فریمن مورگان فریمن در مراسم عزاداری محرم | بیوگرافی مورگان فریمن نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها ساعت پخش بازی پرسپولیس و نفت
kaber.ir
در مراسم عزاداری محرم | بیوگرافی مورگان فریمن مورگان فریمن در مراسم عزاداری محرم | بیوگرافی مورگان فریمن نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها ساعت...
kaber.ir
نتیجه بازی پرسپولیس و نفت تهران ۲۴ مهر ۹۵ + دانلود خلاصه و گلها
faradl.com
تهران | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها ساعت پخش بازی پرسپولیس و نفت تهران | 24 مهر 95 | زمان پخش نتیجه بازی استقلال سیاه جامگان | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها RSS...
kaber.ir
| بیوگرافی مورگان فریمن نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها ساعت پخش بازی پرسپولیس و نفت تهران | 24 مهر 95 | زمان پخش نتیجه بازی استقلال سیاه...
kaber.ir
مورگان فریمن مورگان فریمن در مراسم عزاداری محرم | بیوگرافی مورگان فریمن نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها ساعت پخش بازی پرسپولیس و نفت تهران | 24 م...
kaber.ir

| بیوگرافی مورگان فریمن نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها ساعت پخش بازی پرسپولیس و نفت تهران | 24 مهر 95 | زمان پخش نتیجه بازی استقلال سیاه...
kaber.ir
مورگان فریمن مورگان فریمن در مراسم عزاداری محرم | بیوگرافی مورگان فریمن نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها ساعت پخش بازی پرسپولیس و نفت تهران | 24 م...
kaber.ir
  نظر سنجی نظر شما در رابطه نتیجه بازی پرسپولیس و نفت تهران چیست؟ 1 برد پرسپولیس 2 برد نفت تهران 3 تساوی نتایج نظر شما در رابطه نتیجه بازی پرسپولیس و نفت تهران چیست؟ 1...
www.fc-perspolis.com
روی ماه | عکس و جزییات مورگان فریمن در مراسم عزاداری محرم | بیوگرافی مورگان فریمن نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها RSS آشنایی با خودرو جدید...
kaber.ir
نوید خوش هوا -راه آهن هادی محمدی - ذوب آهن ارسال نظر نام ایمیل نظر   کهکشان سرخ   نظر سنجی نظر شما در رابطه نتیجه بازی پرسپولیس و نفت تهران چیست؟ 1 برد پرسپولیس...
www.fc-perspolis.com

بازي بعد. image. پرسپولیس - نفت تهران. شنبه 24 مهر 1395 ساعت 18:00 ... نظر شما در رابطه نتیجه بازی پرسپولیس و نفت تهران...
dehkadeaftab.ir
نفت تهران چیست؟ 1 برد پرسپولیس 2 برد نفت تهران 3 تساوی نتایج نظر شما در رابطه نتیجه بازی پرسپولیس و نفت تهران چیست؟ 1 برد پرسپولیس 93/98% 2 برد نفت تهران...
www.fc-perspolis.com
| دانلود خلاصه و گلها برچسب ها:نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران 24 مهر 95,خلاصه بازی پرسپولیس نفت تهران ,دانلود خلاصه و گلهای بازی پرسپولیس نفت تهران ,پخش زنده و آنلاین بازی پرسپول...
kaber.ir
مورگان فریمن مورگان فریمن در مراسم عزاداری محرم | بیوگرافی مورگان فریمن نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها ساعت پخش بازی پرسپولیس و نفت تهران | 24 م...
kaber.ir
استقلال تهران , پرسپولیس, نفت تهران , تراکتورسازی, صبا, سپاهان, ذوب آهن, فولاد, سایپا … ... و سایپا فیفادی FifaDayir نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال 27...
mybia2newsmusic.rozblog.com
ساعت پخش بازی پرسپولیس و نفت تهران | 24 مهر 95 | زمان پخش | جدید 95 . ... زمان و ساعت دقیق پخش زنده نتیجه نهایی راه‌آهن پرسپولیس 24 . ... نتیجه...
dl-roozane.rozblog.com
مهر 95 نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران 24 مهر 95 پخش آنلاین بازی پرسپولیس نفت تهران 24 مهر 95 نتیجه و خلاصه بازی تراکتورسازی سایپا 24 مهر 95 تراکتورسازی سایپا 24 مهر 95 پخش...
newmihan.ir
تهران | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها ساعت پخش بازی پرسپولیس و نفت تهران | 24 مهر 95 | زمان پخش نتیجه بازی استقلال سیاه جامگان | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها...
kaber.ir
پرسپولیس شنبه در هتل المپیک به اردو می‌رود …. لیگ برتر ۹۴-۹۵. ۲۴ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۲۴ ورزشگاه آزادی. پرسپولیس. صبای قم. نتیجه و دانلود گل های بازی صبای قم و پدیده شهریور دانلود گ...
www.nicestar.ir
مهر ۹۵ مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ چه … زمان برگزاری بازی استقلال و سیاه جامگان : شنبه ۲۴ مهر ۹۵ … ساعت بازی استقلال تهران و سیاه جامگان | ۲۴ مهر ۹۵ | نتیجه و … www.kolbenews...
www.bia2download.xyz

نفت تهران چیست؟ 1 برد پرسپولیس 2 برد نفت تهران 3 تساوی نتایج نظر شما در رابطه نتیجه بازی پرسپولیس و نفت تهران چیست؟ 1 برد پرسپولیس 93/95% 2 برد نفت تهران...
www.fc-perspolis.com
| دانلود خلاصه و گلها برچسب ها:نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران 24 مهر 95,خلاصه بازی پرسپولیس نفت تهران ,دانلود خلاصه و گلهای بازی پرسپولیس نفت تهران ,پخش زنده و آنلاین بازی پرسپول...
kaber.ir
مورگان فریمن مورگان فریمن در مراسم عزاداری محرم | بیوگرافی مورگان فریمن نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها ساعت پخش بازی پرسپولیس و نفت تهران | 24 م...
kaber.ir
استقلال تهران , پرسپولیس, نفت تهران , تراکتورسازی, صبا, سپاهان, ذوب آهن, فولاد, سایپا … ... و سایپا فیفادی FifaDayir نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال 27...
mybia2newsmusic.rozblog.com
ساعت پخش بازی پرسپولیس و نفت تهران | 24 مهر 95 | زمان پخش | جدید 95 . ... زمان و ساعت دقیق پخش زنده نتیجه نهایی راه‌آهن پرسپولیس 24 . ... نتیجه...
dl-roozane.rozblog.com
مهر 95 نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران 24 مهر 95 پخش آنلاین بازی پرسپولیس نفت تهران 24 مهر 95 نتیجه و خلاصه بازی تراکتورسازی سایپا 24 مهر 95 تراکتورسازی سایپا 24 مهر 95 پخش...
newmihan.ir
تهران | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها ساعت پخش بازی پرسپولیس و نفت تهران | 24 مهر 95 | زمان پخش نتیجه بازی استقلال سیاه جامگان | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها...
kaber.ir
پرسپولیس شنبه در هتل المپیک به اردو می‌رود …. لیگ برتر ۹۴-۹۵. ۲۴ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۲۴ ورزشگاه آزادی. پرسپولیس. صبای قم. نتیجه و دانلود گل های بازی صبای قم و پدیده شهریور دانلود گ...
www.nicestar.ir

سرخ   نظر سنجی نظر شما در رابطه نتیجه بازی پرسپولیس و نفت تهران چیست؟ 1 برد پرسپولیس 2 برد نفت تهران 3 تساوی نتایج نظر شما در رابطه نتیجه بازی پرسپولیس و نفت تهران...
www.fc-perspolis.com
| دانلود خلاصه و گلها برچسب ها:نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران 24 مهر 95,خلاصه بازی پرسپولیس نفت تهران ,دانلود خلاصه و گلهای بازی پرسپولیس نفت تهران ,پخش زنده و آنلاین بازی پرسپول...
kaber.ir
مورگان فریمن مورگان فریمن در مراسم عزاداری محرم | بیوگرافی مورگان فریمن نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها ساعت پخش بازی پرسپولیس و نفت تهران | 24 م...
kaber.ir
استقلال تهران , پرسپولیس, نفت تهران , تراکتورسازی, صبا, سپاهان, ذوب آهن, فولاد, سایپا … ... و سایپا فیفادی FifaDayir نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال 27...
mybia2newsmusic.rozblog.com
ساعت پخش بازی پرسپولیس و نفت تهران | 24 مهر 95 | زمان پخش | جدید 95 . ... زمان و ساعت دقیق پخش زنده نتیجه نهایی راه‌آهن پرسپولیس 24 . ... نتیجه...
dl-roozane.rozblog.com
مهر 95 نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران 24 مهر 95 پخش آنلاین بازی پرسپولیس نفت تهران 24 مهر 95 نتیجه و خلاصه بازی تراکتورسازی سایپا 24 مهر 95 تراکتورسازی سایپا 24 مهر 95 پخش...
newmihan.ir
تهران | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها ساعت پخش بازی پرسپولیس و نفت تهران | 24 مهر 95 | زمان پخش نتیجه بازی استقلال سیاه جامگان | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها...
kaber.ir
پرسپولیس شنبه در هتل المپیک به اردو می‌رود …. لیگ برتر ۹۴-۹۵. ۲۴ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۲۴ ورزشگاه آزادی. پرسپولیس. صبای قم. نتیجه و دانلود گل های بازی صبای قم و پدیده شهریور دانلود گ...
www.nicestar.ir
مهر ۹۵ مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ چه … زمان برگزاری بازی استقلال و سیاه جامگان : شنبه ۲۴ مهر ۹۵ … ساعت بازی استقلال تهران و سیاه جامگان | ۲۴ مهر ۹۵ | نتیجه و … www.kolbenews...
www.bia2download.xyz
نظر نام ایمیل نظر   کهکشان سرخ   نظر سنجی نظر شما در رابطه نتیجه بازی پرسپولیس و نفت تهران چیست؟ 1 برد پرسپولیس 2 برد نفت تهران 3 تساوی نتایج نظر شما در رابطه نتیجه
www.fc-perspolis.com

مهر ۹۵ مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ چه … زمان برگزاری بازی استقلال و سیاه جامگان : شنبه ۲۴ مهر ۹۵ … ساعت بازی استقلال تهران و سیاه جامگان | ۲۴ مهر ۹۵ | نتیجه و … www.kolbenews...
www.bia2download.xyz
نظر نام ایمیل نظر   کهکشان سرخ   نظر سنجی نظر شما در رابطه نتیجه بازی پرسپولیس و نفت تهران چیست؟ 1 برد پرسپولیس 2 برد نفت تهران 3 تساوی نتایج نظر شما در رابطه نتیجه
www.fc-perspolis.com
مطالب سايت نتیجه بازی پیروزی نفت 24 مهر 95 پرسپولیس نفت تهران 24 مهر 95 از چه شبکه ای پخش میشود پرسپولیس نفت تهران 24 مهر 95 پخش زنده بازی پرسپولیس نفت تهران 24 مهر 95 نتیجه باز...
www.newmihan.ir
-24-مهر-94/ ۲۴ مهر ۱۳۹۴ ه .ش. - نتیجه بازی پرسپولیس صبا 24 مهر 94 اخبار پرسپولیس تی نیوز دیدار تیم های فوتبال پدیده و. ... نفت تهران ۱۷:۲۰ استقلال اهواز ۲ ۰ گسترش فولاد...
feedsara.rozblog.com
اعلام نتایج کنکور 95 نتیجهبازی استقلال و نفت تهران” امروز 25 بهمن 94 + فیلم تبلیغات موضوعات فال آلبوم تصاویر عکس هنرمندان مرد ایرانی عکس هنرمندان زن ایرانی عکس هنرمندان...
gilpic.rozblog.com
24 فروردین 95 , پیش بازي استقلال …. آبی ها صبا و سیاه جامگان را … است و برابر نفت تهران . نتیجه و دانلود بازی دربی استقلال و پرسپولیس 27 فروردین … 90tvnamnak.parsiblog...
bso-meshkin.ir
تهران چیست؟ 1 برد پرسپولیس 2 برد نفت تهران 3 تساوی نتایج نظر شما در رابطه نتیجه بازی پرسپولیس و نفت تهران چیست؟ 1 برد پرسپولیس 94/08% 2 برد نفت تهران 3/79%...
www.fc-perspolis.com
نتیجهبازی پرسپولیس و صبا”ی قم 24 مهر + فیلم. تفریحی - نتیجه بازی تراکتورسازی صبای قم manymoons.biz/search/نتیجه+بازی+تراکتورسازی+و+صبای+قم...
http://www.freecamp.ir/post/966

نتیجه بازی پرسپولیس و نفت 24 مهر 95,

خلاصه بازی پرسپولیس و نفت تهران 24 مهر 95,گلهای بازی پرسپولیس و نفت تهران 24 مهر 95,فیلم گل طارمی به نفت تهران 24 مهر 95,ویدیو گل ماهینی پرسپولیس و نفت تهران 24 مهر 95,پخش زنده بازی پرسپولیس و نفت تهران 24 مهر 95,داوری بازی پرسپولیس و نفت تهران 24 مهر 95,ترکیب پرسپولیس و نفت تهران 24 مهر 95, پرسپولیس و نفت تهران ,خلاصه بازی,پرسپولیس,نفت تهران, فوتبال,لیگ برتر فوتبال ایران,بازی پرسپولیس هفته 8 هشتم لیگ برتر 96-95 ,نتیجه بازیهای هفته 8 هشتم لیگ برتر فوتبال ایران,اخبار پرسپولیس ,نتیجه خلاصه بازی و گل های لیگ برتر فوتبال ایران,نتیجه بازی امروز پرسپولیس و نفت 

 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
آرشیو
کدهای اختصاصی